Skocz do zawartości

Chłodzenie dla APU Low Profile


Recommended Posts

Siemka!

Mam pytanie :)
Jakie chłodzenie dla APU A10-5800K (w przyszłości możliwe że A10-7850K) polecilibyście mi z wysokością do 70mm?
Potrzebuję chłodzenia do HTPC a obudowa to Silverstone Milo ML04B. Kupiłem wraz z obudową chłodzenie Scythe Shuriken rev.B ale jest ono mało wydajne i niestety słyszalne podczas grania w starsze gierki (Assasins Creed, DiRT3 i platformówki). Komputer służy do multimediów głównie ale czasami chwytam pada i gram w starsze tytuły.
Cena jaką bym przeznaczył to do 150zł +/-10zł :)
Czy większy "Big Shuriken" będzie dużo lepiej się sprawował czy może coś innego patrzeć?

Link to post
Share on other sites

Tak przeglądam i nie bardzo idzie coś znaleźć w tych wymiarach innego od tego co masz.

Edytowane przez CrisPL
Link to post
Share on other sites

Noctua to bardzo malutkie chłodzenie - mniejsze od mojego Shuriken'a. Ciekaw jestem jak później by wyglądało podbicie i kilka procent taktowania procesora.

Alpenfohn ładny nie jest ale cena jak Shurikena :P

 

Zelos też by pewnie nie podołał przy APU a Pallas to już całkiem inna bajka.

 

Jeśli chodzi o Thermalright , to AXP-200 to był pierwszy model jaki patrzyłem ale niestety jest o 3mm za wysoki :(

 

Moimi kandydatami zostają Pallas i AXP-100 z przewagą dla Pallas'a. Boję się jedynie kultury pracy wentylatora bo poczytałem że lubi dawać znać, że jest w obudowie :(

Link to post
Share on other sites

 

 

Boję się jedynie kultury pracy wentylatora bo poczytałem że lubi dawać znać, że jest w obudowie

Wtedy jak faktycznie będzie za głośny można pokusić się o wymianę wentylatora w przyszłości na Prolimatech Ultra Sleek Vortex jak się oczywiście kaska znajdzie ;)  

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...