Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. http://forum.mp3store.pl/public/style_emoticons/default/biggrin.png


Jest to mój pierwszy temat więc proszę o wyrozumiałość. http://forum.mp3store.pl/public/style_emoticons/default/wink.png


A więc poszukuje nowych słuchawek, z racji tego że moje obecne (Creative Fatal1ity) słuchawki


mają problem z lewym nausznikiem (raz go słychać,a raz nie). Do rzeczy ...


Potrzebne mi słuchawki :


Typ: ZAMKNIĘTE NAUSZNE


Cena: Do 120 zł max.130


Zastosowanie: Najczęściej będą używane do gier,każdego rodzaju.Ze słuchawek będę korzystał w domu.


Słucahwki które sam znalazłem:


Draco Hs-850-kosztują ok. 100 zł 


Natec Genesis HX66-mają tekstylny kabel kosztują ok. 120 zł


 


Kilka wymagań:


-Jak najlepszy kabel (wytrzymałość)


-Stosunek Jakość do ceny


-Nie chcę żadnych superlux czy sennheiser-nie odowiadają mi


-Nie obraził bym się gdyby miał fajny design,ale to mało ważne :)


-Słuchawki nie muszą mieć mikrofonu (możecie mi polecić jakiś fajny mikrofon :) )


 


Karta dźwiękowa zintegrowana. Płyta główna ASUS Gryphon Z87 


                                           Pozdrawiam DiabloV91


 


Link to post
Share on other sites

Odrzucasz jedyne, dobrze brzmiące słuchawki w tej cenie mianowicie Superluxy.

 

Ja wiem, że to nie jest Razer, SteelSeries, Logitech, którymi można się pochwalić przed kolegami, mamą, czy własnym synem.

 

Sam ostatnio dla sportu (a może z nudy) kupiłem HD669 i mogę je spokojnie polecić. Bardzo fajne słuchawki za dobre pieniądze, dobrze wykonane, lepiej niż HD668B.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Odrzucasz jedyne, dobrze brzmiące słuchawki w tej cenie mianowicie Superluxy.

 

Ja wiem, że to nie jest Razer, SteelSeries, Logitech, którymi można się pochwalić przed kolegami, mamą, czy własnym synem.

 

Sam ostatnio dla sportu (a może z nudy) kupiłem HD669 i mogę je spokojnie polecić. Bardzo fajne słuchawki za dobre pieniądze, dobrze wykonane, lepiej niż HD668B.

A co myślisz o firmie natec ?? nie chce szpanować przed kolegami hehe 

Link to post
Share on other sites

Z Natec'a to bym tylko kupił podkładkę :)

 

Jeśli widzę na stronie Natec'a przy 90% produktów nazwę modelu oraz dodatek "dla graczy" to dla mnie to jest jednoznaczne :)

Edytowane przez fexxer
Link to post
Share on other sites

pytanie czy sluchawki kupujesz wyglądem , dla szpanu czy dla dobrego dźwięku ? wiadomo że superluxy nie wyglądają tak oczojebnie jak te nateci czy inne słuchawki dla super pro graczy ... ale czy o to chodzi ? NIE!

bierz superluxy + zalmana zm-mic1, nic lepszego nie znajdziesz. a jak nie chcesz tego co dobre, to po co w takim razie zakladasz kolejny, setny z rzędu temat o tym samym ?

wystarczyło przejrzeć pare stron wstecz i miałbyś odpowiedź, ale nie, wolisz nowy temat, a i tak wszyscy polecą superluxy które nie mają konkurencji w tej cenie... i taka jest prawda, do 120-140zł nie znajdziesz nic lepszego

Link to post
Share on other sites

Lukson proponuję wklejac do każdego takiego tematu link

 

http://forum.benchmark.pl/topic/95884-polecane-s%C5%82uchawki-nauszne-2015r/page-1

 

Zapewne nikt z piszących nawet nie zauważył że taki temat jest i jednak proponuję swoje "słuchawki"

 

W tym temacie jest wszystko, wystarczy przeczytać... No chyba że ktoś nie umie, to trzeba takiego delikwenta odesłać do rodziców, z banikiem :)

Link to post
Share on other sites

nie chodzi mi o wygląd w natekach tylko o ich kabel a superlux nie chce za bardzo bo są pół otwarte

 

You made my day...

 

Kupować sluchawki bo kabel w oplocie a wszystko inne się nie liczy...

Wydaje mi się że wszystko co miało zostać napisane,zostało napisane.

Autor tematu ma 3 pary słuchawek do wyboru, niech się z tym prześpi i sam wybierze. My nic tutaj nie zdzialamy.

Adivxx zamknij temat :)

Link to post
Share on other sites

Widzę, że wszyscy hejtują chłopaka. Jak chce mieć takie, a nie inne słuchawki, to nie widzę problemu. Jeśli wybierasz między tymi dwoma to te Nateca będą jednak lepsze, moim zdaniem. 

 

Słuchałeś? Miałeś je w rękach, że możesz je porównać?

Link to post
Share on other sites

W tej cenie mam takie same zdanie jak fexxer : czyli Superluxy. Już się przekonałem co do słuchawek "gaming"... Zacząłem od Fatality - też słuchawka raz łączyła raz nie (po gwarancji tydzień pochodziły - jeb o ziemie i rozleciały się w drobny mak). Po nich SteelSeries Siberia v2 - praktycznie ten sam dźwięk, późiej upadły przypadkowo i było bardzo fatalnie (w końcu znowu jeb o ziemie i się rozleciały - ahhh ten plastik). Teraz mam Pioneery se-a1000 które polecało mi kilka osób i się przełamałem do dopisku "gaming" - naprawdę super słuchawki (aż chce się o nie dbać) lecz nie w tym pułapie cenowym. Do czego dąże ? A do tego że nie wszystko co reklamowane i tworzone dla gracza jest zarąbiste. A wręcz przeciwnie ... Radzę Ci zaryzykować - raczej zwracać ich nie będziesz jak ja ostatnio Razer USB Kraken (kolejny beznadziejny gaming -.-)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...