Skocz do zawartości

Telefon do 1500 zł do oglądania filmów i muzyki


Recommended Posts

Witam!

 

Mam do wydania 1500 zł i ani złotówki więcej.

 

Poszukuje telefon(najlepiej taki, który był kiedyś flagowcem), który jest najlepszy pod względem słuchania muzyki i oglądania filmów przez YT. Zdjęcia i wydajność na drugim miejscu(oczywiście, żeby telefon nie ciął się co chwilę).

 

Myślałem o Z2 lub LG G3.

Co o nich myślcie?LG G3 przeraził mnie nagrzewaniem się i cięciem się oprogramowania. To prawda?

 

I prosiłbym, aby z propozycjami podawać od razy linki do sklepów.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Mam G3 i nie ma tragedii. Czasem sie ikonki przeładują na głównym ekranie ale nienjest źle

Przy graniu umie sie nagrzać ale Z2, G3, S5 itp maja ten sam procesor także każdy sie będzie nagrzewał

Pod względem słuchanai muzyki to raczej Galaxy S5

Do oglądania youtube to każdy się sprawdzi. G3 ma największy ekran więc to na plus

Aparat G3 i S5 maja sporo lepszy od Z2

Rozważ jeszcze najnowszego flagowca od Huawei. P8

Świetne urządzenie. Bardzo dobre wykonanie, dobra i nie zacinająca nakładka, bardzo dobry aparat. Od osób co go dostały na przedłużenie umowy kosztuje już od 1450

Aukcje sam możesz poszukać bo masz chyba wyszukiwarkę w przeglądarce :) w razie wątpliwości wklej tutaj

Polecam najpierw to poczytać

http://forum.benchmark.pl/index.php?/topic/171615-Gwarancja-serwisowa,-F-VAT-marża-itp.---Jak-nie-dać-się-oszukać?-Poradnik-kupującego

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

Posiadam od paru dni G3.
Co do nagrzewania się to nie jest jakoś strasznie przy graniu w gry.
Aparat na wielki plus tylko jest kiepska jakość nagrań 120fps niby w HD a ja bym powiedział że w 360p jak nie niżej, nie wiem co LG odwaliło w tym temacie.
Filmy z YT dobrze się ogląda, co do słuchania myzyki to powiem że gra głośno i ma rózne ustawienia ale ja nie słucham muzyki z tlefonu bo nie mam kiedy.
Od razu polecam kupić szkło i pokrowiec silikonowy tylko porządny nie jakiś badziew.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...