Skocz do zawartości

WOLNY INTERNET POMIMO BARDZO DOBREGO ŁĄCZA


Recommended Posts

Witam

Sprawa wygląda następująco: Dzisiaj przyszły części do kompa i oczywiście złożyłem go sobie. Wszystko totalnie tak jak należy, zainstalowany win7 ultimate, instaluje sterowniki do płyty i grafiki. Windows podkreślam jest nie oryginalny, ale aktywowany i działa jak należy. Wszystko po angielsku, więc wchodzę w windows update, aby ustawić język polski. Kilkam na check updates i tu się pojawia problem. Czekam, czekam i nic, już wiedziałem, że coś jest nie tak. Szukam milion porad, zarówno po angielsku i nic. Jeden gość napisał, że mu się odmuliło, gdy pobrał antywirusa. Ja jeszcze jego nie miałem, więc myślę ok. Zaczynam pobierać noda32 a tutaj odpowiedź, internet chodzi wolno jak cholera pomimo bardzo dobrego łącza. Na speedtest.net pokazuje mi 40MB download'u i 8 upload'u. Próbowałem bardzo wiele rzeczy, ale zdało się na nic. Dwa dyski sata 2 podpięte do płyty gdzie są sata3. Bardzo mnie też ciekawi, dlaczego z tyłu gdzie jest podpięty kabel od router'a. Mryga on na lekko czerwono i pomarańczowo. W starym kompie tak nie było, mrygał na zielono. Może to wam coś podpowie, bo mi nie. 

Bardzo proszę o pomoc, totalnie nie mam pojęcia o co chodzi. 

 

EDIT: To raczej nie internet, gdyż cs'a pobiera bardzo dobrze, poniżej 3mb na sekunde nie schodzi, ale nie jestem pewien. Nie mam pojecia o co chodzi z tym windows update. 

Edytowane przez k3nsky
Link to post
Share on other sites

Zastanawiam się gdzie masz w końcu problem. W temacie opisujesz, że masz wolny internet natomiast w EDIT, że wszystko jest ok bo CS Ci się ściąga szybko. Serwery windowsa są teraz mocno obciążone bo ciągle trwa update do 10 (może to być powód powolnego działania windows update) albo fakt, że twój system to pirat.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...