Skocz do zawartości

Odtwarzacz MP3/słuchawki douszne do biegania.


Recommended Posts

Na jakiej podstawie twierdzisz, że są porównywalne? Skąd Ty się tak na wszystkim znasz? Miałeś okazję testować podany przeze mnie model? Może jakąś mini-recenzję napiszesz, przecież tak świetnie Ci wychodzą. Po raz kolejny wprowadzasz użytkowników w błąd. Co do CX400- dobrą alternatywą mogą być ich poprzedniczki- CX300, które zebrały mnóstwo pozytywnych opinii, z których korzystałem i które polecam :co:

Link to post
Share on other sites

Cena nie równa się jakości, a to że 'drogo cię wyszły'(tzn ile?) i że TY je masz- nie oznacza wcale tego, że są dobre. Z tego co się orientuję wszystkie słuchawki(poza tymi za 5 zł :oops: ) płynnie odtwarzają dźwięk.

PS: Ciebie jakoś mini-recenzje wcale nie idą :co: (a krytykować to każdy głupi potrafi)

Wolę posiedzieć nad słownikiem języka polskiego, fajna książka- polecam, poza tym nie zabieram się do czegoś czego nie umiem i dobrze póki co na tym wychodzę(Tobie tez bym to radził :oops: ), a Ty się wszędzie wpychasz ze swoimi 'złotymi radami' :)

P.S. Jakoś nie widzę w Twoich specjalizacjach działu słuchawki. :ciekawy:

Link to post
Share on other sites

'drogo cię wyszły'(tzn ile?)

Masz ma myśli moje w komputerze? 280 zł (bez grosza) - jakby co Logitech X530 :)

 

Wolę posiedzieć nad słownikiem języka polskiego, fajna książka- polecam, poza tym nie zabieram się do czegoś czego nie umiem

nie masz lepszego wytłumaczenia? Ktoś mi je już kiedyś napisał i pytam z ciekawości (lepsze są tylko te mówiące "jakoś nie mam czasu" :co:)

 

PS: Na szybko też bym mógł dodać (ale jeśli masz je dłużej niż 1 godz. to zwracam honor).

 

A jeśli już temat słuchawek z mini-recenzji to polecam:

AKG K 404

http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/P ... -3374.html

Link to post
Share on other sites

Porównujesz słuchawki(na dodatek dodawane do telefonu) do głośników 5.1 i na tej podstawie je polecasz :) Tego jeszcze nie było- 280 zł to drogo za głośniki 5.1? Dobre sobie.. :oops: Gdybyś umiał czytać, zauważyłbyś, że napisałem

z których korzystałem

= już ich nie posiadam, wiec nie mogę napisać recenzji :] Jeśli chcesz się przekonać, że są one jednak lepsze niż twoje od telefonu to zapraszam do pierwszej lepszej recenzji http://www.ocmodshop.com/ocmodshop.aspx?a=945&p=2243 .
Link to post
Share on other sites

Tego jeszcze nie było- 280 zł to drogo za głośniki 5.1?

Że tak zapytam (z ciekawości) czy to mało? Wolę dołożyć do dźwiękówki :)

 

już ich nie posiadam, wiec nie mogę napisać recenzji

To dlaczego wcześniej tego nie zrobiłeś? (tylko nie pisz, że to było zanim odkryłeś stronę benchmark.pl i że nie miałeś czasu :P)

 

Gdy jestem poza domem słuchawki marki Sony Ericsson są wg mnie znakomite :] Grają znacznie lepiej od radia w samochodzie (tylko znowu nie porównuj - radio Blaupunkt kosztowało ok. 130 zł., a głośniki nie są wymieniane - piszę żebyś się nie czepiał). Poza tym są małe i zawsze do kieszeni można włożyć :)

Link to post
Share on other sites

Że tak zapytam (z ciekawości) czy to mało?

Są to najtańsze Logitechy 5.1, Logitech Z-5500 THX są drogawe.. :oops:

Wolę dołożyć do dźwiękówki :]

Której i tak nie masz..

To dlaczego wcześniej tego nie zrobiłeś? (tylko nie pisz, że to było zanim odkryłeś stronę benchmark.pl i że nie miałeś czasu :P)

Już pisałem wcześnie, poza tym- tak, sprzedałem je(rok temu) zanim założyłem konto na forum(sierpień bodajże).

Poza tym są małe i zawsze do kieszeni można włożyć :)

Faktycznie, bo CX 300 są duże :) Zakończmy temat, a autor sam zadecyduje, czy woli kupić sony ericssona z słuchawkami, czy CX 300 :P
Link to post
Share on other sites

A z iPodem nie ma słuchawek? Doki się chyba za bardzo nie nadają do biegania (ucho jest zatkane, a ty się pocisz). Brałbym jakieś pchełki. Ewentualnie coś pokroju Koss Sporta Pro, KSC 75, ale izolacja będzie marna i jeśli biegasz gdzieś, gdzie jest głośno, to sobie nie posłuchasz za bardzo.

Link to post
Share on other sites

Ja z mojej strony mogę polecić wam słuchawki Sennhaiser CX300, używałem ich przez 4 miesiące, ale po tym czasie kabel stał się sztywny, choć uważam że 70 zł, za 4 miesiące używania słuchawek świetnej jakości to nie jest wygórowana cena :wariat:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...