Skocz do zawartości

MS Office 2013 - czy na pewno legalne?


Recommended Posts

Witam serdecznie!

W najbliższym czasie kupię laptopa na studia, model już wybrany, więc nie o tym w temacie. Będę potrzebował do niego kupić Microsoft Office. Programy, którę potrzebuję to Word, Excel, PowerPoint, opcjonalnie Outlook.

Nie interesuje mnie Office 365 z miesięcznym abonamentem, chce z licencją na okres bezterminowy.

Teraz nasuwa się pytanie: gdzie kupić Offica? W przykładowym sklepie internetowym, najprostsza wersja dla studenta kosztuje 549 zł. Link: http://www.komputron...-64_Bit_PL.html

Z kolei na Allegro można znaleźć Proffessionala za 399 zł. Link: http://allegro.pl/mi...5568018946.html

Którego bardziej opłaca się kupić? Ten z Allegro jest legalny?

Dodam jeszcze, że mój komputer nie ma napędu CD/DVD więc wersja (o ile to możliwe) do ściągnięcia byłaby lepsza.

Pozdrawiam i proszę o Waszą pomoc!

Link to post
Share on other sites
Produkt UŻYWANY, zgodnie z prawem odsprzedawany.
Wszelkie warunki odsprzedaży SPEŁNIONE!
Potwierdzone przez Microsoft i Radcę Prawnego.

Oświadczamy iż transakcja przeprowadzona jest zgodnie z warunkami licencji 
Firmy Microsoft i Regulaminem Serwisu ALLEGRO zawartym w zakładce Program Współpraca w Ochronie Praw.

Toi z tej aukcji cytat. Pewnie to jakieś klucze akademickie, albo z demontowanych kompów itp. Podobnie jak z Windowsami po groszowych cenach na Allegro (porozglądaj się w dziale Systemy Operacyjne), ja bym się w to nie pakował na Twoim miejscu. Lepiej dołóż parę stówek i miej pewną licencję. Office to jest coś, co się kupuje max. raz na kilka lat, więc jeśli naprawdę musisz (czyt. nie wchodzą w grę darmowe alternatywy pokroju LibreOffice), to moim skromnym  zdaniem nie warto na tego Office skąpić.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Na DreamSpeaku zazwyczaj jest tylko Winda a Office'a nie ma. Nie mniej jednak może warto zainteresować się pakietem LibreOffice. Nigdy chyba nie zapłacę za soft dla którego mam w pełni funkcjonalną alternatywę. Ale ja jestem inny, mam Linuxa.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

http://proline.pl/?g=Oprogramowanie&kat=Programy+BiuroweA co z Aplikacjami biurowymi od Google , IBM Lotus ? Pakietów biurowych jest zatrzęsienie, tylko pytanie, jaki potrzebujesz, czy ma wspierać konkretny standard - jak .doc czy wszystko będziesz zapisywać w .pdf ? Do czego ma być wykorzystany ten pakiet? 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...