Skocz do zawartości

Nadchodzące tytuły- który wybrać?


Recommended Posts

Witam. W najbliższych miesiącach wyjdzie wiele ciekawych tytułów, ale mnie stać tylko na 1. Kilka sobie upatrzyłem;

Rainbow Six: Siege

MGS V: The Phantom Pain

StarWars Battlefront

 

Który wg. Was jest najlepszy? Napiszcie dlaczego.

Jeśli zauważyliście więcej ciekawych gier to wymieńcie je.

Z góry dziękuje za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Witam

Co do pytania autora ja osobiście wybrałbym Star Wars Battlefront, seria Battlefield skonczyła się dla mnie na 3, a gra w uniwersum gwieznych wojen napawa mnie nostalgią :) Pamietam jeszcze czasy takich plastikowych "tazos?" z giwieznych wojen, które były w paczkach chrupek, lata mojego dzieciństwa :D To były czasy, heh

Ponadto z podanych przez ciebie tytułów chyba najwięcej czasu spedziłbyś włąsnie przy SW:B, gry multiplayer mają ten swój urok

 

Pozdrawiam Demiss

Link to post
Share on other sites

Witam

Powiem szczerzę że nie zabardzo podobała mi się ta seria, próbowałem grać w JC 2, ale na próbowaniu się skończyło. Po zapowiedział naprawde fajnie się zapowiada, ale jak bym miał wybierać GTA5 czy JC3 to wybrał bym raczej to pierwsze :) Choć za sandboxami specialnie nie przepadam. A skoro taki temat o grach, orientujecie się czy jakaś fajna strategia będzie mieć premierę w tym roku?

 

Pozdrawiam Demiss

Link to post
Share on other sites
Witam

Powiem szczerzę że nie zabardzo podobała mi się ta seria, próbowałem grać w JC 2, ale na próbowaniu się skończyło. Po zapowiedział naprawde fajnie się zapowiada, ale jak bym miał wybierać GTA5 czy JC3 to wybrał bym raczej to pierwsze :) Choć za sandboxami specialnie nie przepadam. A skoro taki temat o grach, orientujecie się czy jakaś fajna strategia będzie mieć premierę w tym roku?

 

Pozdrawiam Demiss

Massive Chalice.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...