Skocz do zawartości

Wybór pomiędzy Superluxami 668b hd330 hd660


Recommended Posts

Tak jak w temacie które z owych słuchawek będą najlepsze do cs pozycjonowanie itp nie będą wogóle służyły do słuchania muzyki tylko cs wiec zależy mi na dobrym tłumieniu otoczenia pozycjonowaniu i komforcie użytkowania audiofilem nie jestem :D

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o tłumienie to rzeczywiście HD669.

 

Poczekajcie trochę, bo kupiłem HD669 wczoraj i jak przyjdą to dam znać, co o nich myślę. Będę wtedy miał już rozeznanie w HD330, HD681, HD668B oraz HD669, także łatwiej mi będzie doradzić :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

668B, to bardzo dobre słuchawki do CS-a ale pozycjonowanie to aspekt w dużej mierze karty dźwiękowej.

 

669 również się nadają , są tez zamknięte, czyli izolują, więc jak tobie na tym bardziej zależny, to kieruj się właśnie w nie.

Link to post
Share on other sites

Podczepię się pod temat.

 

Warto wymienić HD681B (mam je już jakiś czas i są trochę zniszczone) na HD668B albo HD669 ?

 

Poczuję jakąś dużą różnicę? Słuchawki służą mi głównie do grania w CS Go.

Edytowane przez Gość
Link to post
Share on other sites

Ja osobiście chyba bardziej wolę słuchawki otwarte i tutaj sam, jak gram w takie dni upalne, jak teraz to zakładam HD668B z welurowymi padami od AKG K240, SHP9500 lub albo ostatnio nabyte ATH-R70x.

 

Zamknięte są dobre, ale na krótki czas. One jednak męczą trochę słuch i komfort jest niższy przeważnie. Znam jednak ludzi, którzy by wytrzymali 5h z wiadrem na głowie, więc wiecie to sprawa względna. Izolują i odcinają człowieka, można się bardziej na grze skupić. Z drugiej strony, niektórzy ze względu na gorsze aspekty sceniczne narzekają na słuchawki zamknięte ze względu na pozycjonowanie. Ja dochodzę do wniosku, że to kwestia wprawy i przyzwyczajenia do słuchawek, więc warto dać im trochę czasu i od razu nie odrzucać.


Miałem HD681 i mam obecnie HD668B. Porównywałem je bezpośrednio. O ile HD681B mają mniej basu od zwykłej wersji HD681, to mogą być dość podobne do HD668B, inaczej będzie wyglądać sprawa z HD669, bo te basu i góry mają więcej, a więc V-ka większa. Osobiście chyba bym nie wymieniał, bo te słuchawki nie są lepsze/gorsze a po prostu inne, także ciężko wskazać indywidualnie czy będą lepszym wyborem. Jak zwykle radzę posłuchać wcześniej, żeby nie było zaskoczenia.


Jak dla mnie nie ma znaczącej przewagi z gry w CS:GO na słuchawkach HD668B czy HD681.


Tak, jak pisałem. Będę miał HD669 niebawem, to na spokojnie porównam i opiszę moje wrażenia o tych budżetowych słuchawkach.

Edytowane przez fexxer
Link to post
Share on other sites

Jeszcze takie małe pytanko planuje dokupić do słuchawek kartę dźwiękowa bo obecnie mam integre realtek hd, a więc upatrzylem sobie tanio Sound Blaster X-Fi 5.1 Pro która była by świetna dla mnie bo mała czarna i co najważniejsze zewnętrzna i tu moje pytanie czy opłaca się ją kupić czy ona wogóle będzie robiła znaczą różnice względem integry? Poczytałem trochę o niej na necie i ludzie ją chwalą ale do was jako do specjalistów chciałbym się zwrócić o poradę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...