Skocz do zawartości

Win XP czy Win 7


Recommended Posts

Witajcie forum'owicze mam takie pytanie do was, bo od pewnego czasu jestem posiadaczem windows'a 7 PRO x64 a wczesniej bylem na Ulti x64 ale go usunolem bo mi sie tnal niewiem dlaczego -_-, wiec moje pytanie jest takie czy z moim konfiguracja oplaca sie przejsc na windows XP czy mam zostac na win 7 bo on juz mi sie znudzil i to bardzo, moj cfg :

 

AMD PHENOM X4 955

ASUS CROSSHAIR FORMULA IV

G.SKILL RIPJAWS 1600Mhz 2x2GB DDR3

2 x HD5770 Sapphire vapor-x OC

WD black claviar 1 TB 64MB cache SATA 3

 

i czy jest taka opcja ze na windowsie moge miec 4gb ramu a nie 2, bo wiem chyba ze tego nie da rady zrobic, oprocz Windows x64 PRO ale slyszalem ze on jest niestabilny,

 

Dzieki z gory, pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jak masz 2GB ramu to obowiązkowo dołóż do 4GB bo inaczej to sobie nie pograsz ani na xp, ani na win7.

U gory napisalem ze mam G.SKILL RIPJAWS 1600Mhz " 2 X 2 GB "

 

poprostu chcialem go zmienic bo mi sie juz znudzil ten system i denerwuje ludzi .. np, wszystko dobrze chodzi ale jak siedze na Ventrilo i gram z kolegami mixa lub spara to po pewnym czasie mi sie tnie niewiem z jakiej racji, ustawilem vt na kompatybilnosc pod windows XP SP3 i uruchom go jako administrator i to samo mam, po pewnych momentach jak gram to albo lagi lub mi sie scina program

Link to post
Share on other sites

poprostu chcialem go zmienic bo mi sie juz znudzil ten system i denerwuje ludzi .. np, wszystko dobrze chodzi ale jak siedze na Ventrilo i gram z kolegami mixa lub spara to po pewnym czasie mi sie tnie niewiem z jakiej racji, ustawilem vt na kompatybilnosc pod windows XP SP3 i uruchom go jako administrator i to samo mam, po pewnych momentach jak gram to albo lagi lub mi sie scina program

To zmień radiówke :)

 

Jak ci sie znudził to może zmień sobie jego wygląd. Napisałem o tym poradnik ale już ku*** 3 tygodnie czekam aż redakcja go zatwierdzi. Brak odzewu ze strony opiekuna mini-recenzji chociaż wysłałem 3 wiadomości.

 

Tutaj macie link do poradnika na moim blogu bo chyba na benchmarku sie nie doczekam - http://www.evilgenius.webatu.com/blog/?p=333

Link to post
Share on other sites

A teraz będę trochę złośliwy. Najlepiej sprzedaj kompa i zrób zaocznie podstawówkę. Poziom Twojego słownictwa aż bije po oczach.

 

czego juz spinasz ze mam zle slownictwo? nie kazdy jest perfekcyjny tak jak ty, ja mieszkam we francji juz ponad 10 lat, i myslisz ze latwo opanowac 4 jezyki ? ang, fr, pol, i wloski ? jesli bedziesz mial tyle doswiaczenia co ja, to wtedy ze mna pogadaj a nie juz przez neta kozaczysz

Link to post
Share on other sites

Czasami nie instaluj Xp bo to najwieksza zbrodnia sam sie o tym przekonałem mam przecietny sprzet ktory obsługuje DX10 ale okazało sie ze nie moge tego wykorzystać gdyż wspomniany WXP obsługuje maksymalnie DX9c i uwierz zadne patche tego nie naprawia wrecz przeciwnie moga spowodowac neistabilna prace komputera ;/ Wiec definitywnie W7. Pisze ci to bo sam na własnej skorze sie przekonałem ;] Ostatnio np: grałem w BF BC2 i co grałem na DX9 i mialem jeszcze zablokowane niektore funkcje polepszjace grafike zrobiłem reinstalacje na W7 i niedosyć ze gra chodziła płynniej mogłem właczyc pełne wspracie DX10 oraz miałem dostępne funkcje które wczesniej były zablokowane :)]

Link to post
Share on other sites

Czasami nie instaluj Xp bo to najwieksza zbrodnia

zbrodnia :)

jaaa boz to dx11 to jest taka wspanialosc ze zbrodnią nie korzystac :)

i kazden obowiazkowo musi sie przekonac co to za cud ach mmm boskie :)

 

szczegolnie dla 5770 czy gtx275 nawet 460 ktorego latwo zajechac nawet "nie boskim" :D dx9

 

slinicie sie nad kazda pierdolką od minimalnej poprawy gtx480 do wer.580 i minimalnej poprawy ferii swiatelek w dx11 - a dla polowy nie srajacych sie ma to "zadne" znaczenie ale zbrodnią jest nie slinic sie :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...