Skocz do zawartości

Brak obrazuasus hd 6950


Recommended Posts

witam. dziś przyszła do mnie używana karta, podlaczylem wszystko, lecz gdy odpalam PC nie ma dźwięku biosu jak i nie ma obrazu. poprzednia karta działa. przy wyłączonym PC dioda z tyłu karty święci się na czerwono a gdy włacze to gaśnie. wiatraki w karcie się kręcą, bateria wyciagalem i wkladalem, any idea? 

http://i.imgur.com/B6wSA04.jpg

chyba bios lipny, tak?


pomocyy  :(

Edytowane przez slyad96
Link to post
Share on other sites

CPU Intel I5 4670K @stock
Mobo Asrock z87 Extreme4 ATX
GPU  Asus 6950
RAM Crucial Ballistix 4GB x2 1600MHZ
PSU Ocz Stealth 600w
Buda CoolerMaster Elite 430
Chłodzenie CPU Mugen 2 rev. B
Monitor Samsung SyncMaster T24B300
SSD A-DATA XPG SX900 256 GB
HDD WD BLUE 1TB


Karta ma wejście dvi-i dual link, ja wpinam w nia kabel dvi-d single link może to jest ta przyczyna? zastanawiam się czy nie jechać do sklepu i nie kupić przejściówki displayport > hdmi lecz to jest cholernie drogie..albo nowego kabla nie kupić. No nie mam pojęcia.

Link to post
Share on other sites

a więc tak. Karta wciąż nie działa. zakupiłem przejściówkę dvi> hdmi(nie mieli dp>hdmi) i wciąż lipa. Windows wykrywa kartę, pokazuje, że wszystko jest okej. może to przez tę tajemniczą czerwoną lampkę która świeci się z tyłu karty? świeci się gdy PC jest wyłączony.

Link to post
Share on other sites

Jaka karta siedziała poprzednio w komputerze? Miałem podobny problem gdy zmieniałem kartę z nV 9800GT na Radka HD 7850. Włożyłem kartę i włączałem komputer ale tylko wiatraki się kręciły i nic poza tym. Musiałem włożyć starszą kartę, sformatować kompa i dopiero wtedy komputer zaskoczył z Radkiem. Zainstalowałem od nowa system i działa.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...