Skocz do zawartości

Recommended Posts

dobrze kolega Dawid prawi

jak nie masz pojecia o manualnych ustawieniach zdjec i nie robisz tego na codzien jak ja to obojetnie co wezmiesz bedzie to samo bo jak pisalem wczesniej - s6 o g4 na automacie TO TO SMO

 

Co do tego dotyku na g4

jak pisałem - moja nie ma tego problemu a jest to wersja z Orange PL (bez branda)

prawdopodobnie to jest problem softwareowy ktory ogearna z aktualizacja

 

Ja mam na tyle zboczone podejscie do telefonow ze jak bym to zauważył to by już g4 było na czarnej liście ;)

Link to post
Share on other sites

 Chyba biorę Samsunga Galaxy S6 jeśli mi nie bedzie pasował to po prostu albo go sprzedam albo sie z kims zamienia za LG G4. Do media expertu nawet dzis nie bede szedł bo mi sie nie chce. Mam nadzieje ze S6 do grania w wymagajace gierki, do robienia zdjec siedzeniu na facebooku, instagramie, snapchacie i na messengerze mi wystarczy.
 

Edytowane przez Patrykowskyy
Link to post
Share on other sites

Nie słyszałem jeszcze opinii od kogoś kto ma pojęcie o smartfonach że jest do niczego. A w większości że to najlepszy flagowiec tej generacji

Do takich czynności co wypisałś to starczyłaby już Motorola Moto G 3 generacji albo LG G2... A Ty sie zastanawiasz czy S6 złapie zadyszke w grach. To jest wydajnościowy potwór. Radze przed następnym zakupem troszke zainteresować się parametrami i poczytać lub obejrzeć jakieś konkretne testy od ludzi co są bardzo ogarnięci w temacie bo zastanawiasz się czy S6 będzie dobry do facebooka albo snapchata a to jest troche tak czy Audi A8 będzie dobre do codziennej jazdy i będzie miało wystarczający bagażnik na 2 reklamówki z supermarketu

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

Gorzej niż baba :D

Ustal po prostu co dla Ciebie jest priorytetowe i pod tym kątem weź telefon. Ja dla przykładu jestem zdecydowanie bliżej S6, bo ma czytnik linii papilarnych, a lubię mieć chronione dane (przynajmniej mieć komfort psychiczny, że żaden szary user mi się nie dostanie do telefonu) jednocześnie nie tracą przy tym czasu i wygody (piny, hasła, wężyk do odblokowywania czy LG Knock Code).

Prawda jest taka, że do Twojego zastosowania, obojętnie co weźmiesz, będzie ok. Weź po prostu ten telefon, który ma coś, co musisz koniecznie mieć w smartphonie.

Link to post
Share on other sites

Problem jest taki że sam nie wie czego chce. Nie ma pojęcia o manualnym robieniu zdjęć a chce telefon co ma możiwość zrobienia dobrych ustawień w manualu. Będzie użwał do fejsa, snapchata itp i kombinuje który lepiej się w tym sprawdzi choć to są śmieszne wręcz czynności nieobciążające w ogóle procesorów w tych bestiach no ale cóż i wynajduje sam na siłę nieistotne minusy. Totalna masakra

Bym był sprzedawcą w sklepie i miałbym takiego klienta to chyba podciąłbym sobie żyły albo powiesił na magazynie

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

Ale bez obrazania dobrze? A ja nie chce tylko dlatego ze G4 ma aparat z manualnymi ustawieniami tylko po prostu do niej mnie bardzo ciagnie bo podobno g4 jest szybki ale zdarzaja sie czasami przyciecia a w s6 to nie wystepuje a ja jak pisałem nie tylko bede uzywał telefonu do aplikacji ale tez do takich wymagajacych gier jak asphalt 8 real racing 3 itp ale wy tego nie rozumiecie chociaz pisałem. A ja lubie jak mi wymagajaca gra płynnie chodzi a nie sie laguje.

Link to post
Share on other sites

Bo podobno G4 jest szybki. S6 jeszcze szybszyMasz tego G4 że mówisz są przycięcia? Czy wiesz to z recenzji gdzie telefon nie miał najnowszego oprogramowania7 albo typowo testowe ?Takie wymagające gry to już na S4 mi chodziły bez większych problemów a jaka jest przepaść między nimiTyle piszesz i non stop w kółko to samo że chyba ten albo może tamten i na odwrót że juz ciężko sie połapaćS6 to najlepszy flagowiec tego roku niezaprzeczalnie. Jest lepszy od G4. Tyle w temacie i uważam że nie ma sensu dalej ciągnąć tego bezsensownego tematu.

 

Nie uważasz, że rozmowa o lagowaniu gier w przypadku S6 i G4 jest lekko nie na miejscu? Nie kupujesz mid-enda za 1000 zł, tylko jeden z dwóch najlepszych obecnie na rynku smartphonów.
Pisałem już coś podobnego pare stron temu ale nie dociera i dramatyzujePrawda jest taka że autor nie wykorzysta możiwości tych smartfonów nawet w 40 czy 50% Edytowane przez dawid0032
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dobra to moja ostateczna decyzja.


Pomimo tego ze G4 kusi mnie swoja nakładka  slotem na karte pamieci wymienna baterią itp, itd. To jednak wybieram S6 w wersji albo 32GB albo 64GB w takim kolorze na którym nie widac tak palców chociaz za nakładka TW nie za bardzo przepadam bo jak dla mnie jest troche brzydka to i tak jednak wybieram Samsunga Galaxy S6 i jeszcze za przyciskami po bokach bo aktualnie mam G3 i do przycisków z tyłu sie przyzwyczaiłem jak nie wiem co.


Ale i tak wezme Samsunga Galaxy S6

Edytowane przez Patrykowskyy
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...