Skocz do zawartości

Drukarka na Windows 10


Recommended Posts

Witam serdecznie,

 

otóż posiadam drukarkę laserową HP LaserJet M1132 MFP. Po przesiadce na Windows 10 mam duży problem z jej działaniem. Podczas instalacji najnowszych sterowników ze strony producenta oto link: http://support.hp.co...2/model/3965843 instalacja nie dochodzi do końca system windows informuje o pojawieniu się jakiegoś błędu programu i zamyka instalator. Ciekawe jest to że do jakiegoś stopnia ta instalacja dochodzi do skutku ponieważ wstępne sterowniki są instalowane i drukarka poprawnie jest rozpoznawalna w systemie. Drukowanie również przebiega bez najmniejszych problemów. Problem rozpoczyna się po wyłączeniu i ponownym włączeniu urządzenia gdyż wtedy sterownik ten nie jest przypisywany do uruchomionej właśnie drukarki i traktuje ją jako urządzenie wyłączone. Jedynym sposobem jest ponowna deinstalacja i przeprowadzenie nowej instalacji sterowników która jak wyżej nie dochodzi do końca. Dodam że ustawiałem już tryby zgodności, uruchamianie jako administrator lecz nic to nie dało. Liczę na Waszą pomoc.


Chyba udało mi się dojść w czym tkwi problem lecz nie potrafię go rozwiązać. Po uruchomieniu drukarki na komputerze wyświetla się ona również jako magazyn danych (obok napędu DVD) gdzie znajdują się dodatkowe pliki sterowników. Zauważyłem że na Windows 8 komputer uruchamia umieszczoną tam aplikację. Niestety na Windows 10 komputer informuje mnie o zablokowanym dostępie przez administratora i że muszę się z nim skontaktować. Dodam że moje konto posiada owe uprawnienia.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...