Skocz do zawartości

Recommended Posts

Ogólnie gtx 650ti jest około 25% wydajnieszy od gtx 650. Aby konkretnie powiedzieć Ci czy to się opłaca napisz dokładnie model karty, producenta itp. Jeżeli karta kolegi to gtx 650ti 2GB DDR5 to taka zmiana będzie zauważalna gołym okiem, najlepiej porzycz kartę od kumpla do testów i sam się przekonaj ile fps zyskałeś, pamiętaj o porządnym usunięciu starych sterowników od twojej kary i zainstalowaniu nowych, najlepiej najnowszych.

Link to post
Share on other sites

Pasowac bedzie. A czy zakup 650ti boost jest obecie oplacalny wszystko zalezy od ceny. Taka karta bedzie 2 razy wydajniesza od twojej obecnej.

Moze juz to pisales ale jaki masz konkretnie zasilacz?

O ile budzet Ci pozwoli to szukaj jak najnowszej konstrukcji, tj np. Gtx 750ti

Link to post
Share on other sites
Ogólnie gtx 650ti jest około 25% wydajnieszy od gtx 650. Aby konkretnie powiedzieć Ci czy to się opłaca napisz dokładnie model karty, producenta itp. Jeżeli karta kolegi to gtx 650ti 2GB DDR5 to taka zmiana będzie zauważalna gołym okiem, najlepiej porzycz kartę od kumpla do testów i sam się przekonaj ile fps zyskałeś, pamiętaj o porządnym usunięciu starych sterowników od twojej kary i zainstalowaniu nowych, najlepiej najnowszych.
Po co ma usuwać stery skoro przesiada się z NV na NV i to modele tej samej generacji.
To też powinieneś Sobie sprawić lepsze GPU (podobnie jak Autor tematu) ;)
Mi nie potrzebne - nie narzekam na wydajność.
Link to post
Share on other sites

 

 

Po co ma usuwać stery skoro przesiada się z NV na NV

Moim zdaniem zawsze powinno się usuwać sterowniki od starego sprzętu instalując nowy. Ja tak robię. To tylko 5 minut roboty i mamy pewność że wszystko będzie OK.

Link to post
Share on other sites

 

 

Moim zdaniem zawsze powinno się usuwać sterowniki od starego sprzętu instalując nowy. Ja tak robię. To tylko 5 minut roboty i mamy pewność że wszystko będzie OK.
Jeśli karta jest od tej samej firmy czyli NV i jak są aktualne nie trzeba ich usuwać. 
Link to post
Share on other sites

 

 

Jeśli karta jest od tej samej firmy czyli NV i jak są aktualne nie trzeba ich usuwać.

OK rozumiem (człowiek uczy się całe życie) nie chciałem nikomu zaszkodzić, ja tak zawsze robiłem i dlatego tak doradziłem.

Link to post
Share on other sites
da rade bez problemu założyć tego phenoma
Skoro dla ciebie sekcja 3+1 bez chlodzenia jest w stanie utrzymać 1100t to gratulacje.
Czyli nowy zasilacz? :/
Nie chodzi o zasilacz a o płytę główną.Poszukaj phenoma 960T.Podaj marke i model zasilacza
Link to post
Share on other sites

31 fps nie masz przypadkiem przez połowicznego v-synca w grze?? (60Hz = 60FPS / 2 = 30).

Testowałem GTA V na GTX460 + 4GB + i3 2120.

FHD + wszystko na najniższe z filtrowaniem na x16 i FXAA, mam stałe 40 klatek bez żadnych dropów po zablokowaniu klatek do tylu w afterburnerze.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...