Skocz do zawartości

win10 partycja recovery win7


Recommended Posts

Stwórz sobie obraz systemu po instalacji i po problemie, ale np. po roku robisz recovery z windows 7 i już tak zostaniesz bo tylko przez rok można zrobić upa.
Masz tu temat http://forum.benchmark.pl/topic/184626-windows-10-temat-zbiorczy-wra%C5%BCenia-w%C4%85tpliwo%C5%9Bci-porady/page-1

Link to post
Share on other sites

Nie rozumiem do końca pytania.Zrób dzisiaj aktualizacje do dziesiątki ,dostaniesz numer aktywacyjny i windows 10 jest twój ,jak i poprzedni system,do którego jutro możesz wrócić (albo kiedy chcesz).Dziesiatkę możesz wgrać potem, też kiedy chcesz......

Edytowane przez jarrino
Link to post
Share on other sites

Spróbuję się bardziej określić, zaaktualizowałem do 10, system jest odrazu aktywowany. Nie dostałem żadnego klucza. Załóżmy że chce teraz postawić system na nowo, od zera. Uruchamiam pc ponownie wstukuje jakieś combo na klawiaturze i wyświetla mi się okno z możliwością przywrócenia systemu z partycji recovery. Tak przynajmniej robiłem do tej pory kiedy chciałem sformatować system. Idąc dalej przywróciłem już mój pc do stanu fabrycznego. Mam win 7, mija rok i darmowa aktualizacja do win10 nie jest dalej możliwa. Mogę zrobić coś aby zapobiec takiej sytuacji ?

 

@Nie mam klucza do swojej 7ki bo był to system preinstalowany na komputerze który kupiłem. Tak jak nie dostałem klucza do 10 po aktualizacji.

Link to post
Share on other sites

Klucza po aktualizacji nikt nie dostaje, mozna go wyciagnac programami typu keyfinder ale kazdy ma taki sam klucz generic. Na serwerze zapisuje sie cos jakby ID komputera generowany na podstawie sprzetu i po instalacji czystego Windows 10 z obrazu iso nie podaje sie klucza. System po podlaczeniu do sieci aktywuje sie sam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...