Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Mam problem z "adapterem" (nie jestem pewien czy tak się to nazywa). Posiadam bezprzewodowy kontroler Xbox 360 i nie oryginalny adapter. Gdy go instaluje w menedżerze urządzeń mam inny sprzęt tam jest to oznaczone jako nieznane urządzenie i wybieram aktualizacje sterowników później wybieram ręcznie z komputera jako urządzenia firmy M$ dalej wybieram że jest to PC Wireless Gaming Receiver i się instalowało. Było wszystko okej ale nie dawno robiłem format komputera i teraz nie może się zainstalować ten sterownik ponieważ wyskakuje mi taki błąd: "Nie można uruchomić tego urządzenia. (Kod 10)" Prosze o szybką pomoc. Z góry dziękuje ;) 

Link to post
Share on other sites

Pobierz te sterowniki

http://www.microsoft.com/hardware/pl-pl/d/xbox-360-wireless-controller-for-windows

Zainstaluj a następnie daj na aktualizacje sterownika tego odbiornika ale nie pozwól mu samemu wybrać tylko daj na "przeglądaj mój komputer....." a następnie na "pozwól mi wybrać..." odszukaj na liście "urządzenie peryferyjne xbox 360" klik na niego i z listy wybierz po angielsku ( bo pewno i po polsku będzie ale to nie ten) Xbox360 wirles receiver for windows" i dalej, zignoruj ostrzeżenie i daj żeby kontynuował to wsio powinno działać sam to przerabiałem na w7/w8/8.1 i działa cacy wibracje i nawet 2 pady na raz.

 

Pamiętaj aby zainstalować też wszystkie sterowniki dla płyty głównej bo czasami z tego powodu sa problemy.

Edytowane przez BastianSL
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...