Skocz do zawartości

Problem z uruchomieniem komputera


Recommended Posts

Witam posiadam komputer: 

i5 2500k oc na 4,6 

msi z77a-gd55 

corsair vengeance 2x4gb 1600 mhz 

be quiet l8 630w 

 

Od kilku dni mam problem z uruchomieniem komputera. Komputer się włącza, wentylatory karty graficznej zaczynają się kręcić i za chwilę przestają i tak w kółko. Na monitorze nic się nie pokazuje. Wcześniej wystarczyło wyłączyć komputer i znowu go włączyć lecz teraz muszę czasami po kilkanaście razy go włączyć i wyłączyć. Dzisiaj musiałem zresetować bios poprzez cmos_reset. Proszę o pomoc bo nigdy wcześniej nie miałem problemów, a komputer już chyba po gwarancji :/
Edytowane przez mtq11
Link to post
Share on other sites

Tak, ale jak wyłączyłem go to było to samo. Sprawdzałem RAM i jest ok, teraz gdy udało mi się uruchomić komputer, pograłem w GTA i nie mam żadnych problemów z temperaturami, artefaktami itp więc wydaje mi się, że z zasilaczem wszystko ok. Zostaje płyta główna.. 

Link to post
Share on other sites

 

Witam posiadam komputer: 
i5 2500k oc na 4,6 
msi z77a-gd55 
corsair vengeance 2x4gb 1600 mhz 
be quiet l8 630w 
 
Od kilku dni mam problem z uruchomieniem komputera. Komputer się włącza, wentylatory karty graficznej zaczynają się kręcić i za chwilę przestają i tak w kółko. Na monitorze nic się nie pokazuje. Wcześniej wystarczyło wyłączyć komputer i znowu go włączyć lecz teraz muszę czasami po kilkanaście razy go włączyć i wyłączyć. Dzisiaj musiałem zresetować bios poprzez cmos_reset. Proszę o pomoc bo nigdy wcześniej nie miałem problemów, a komputer już chyba po gwarancji :/

 

Znajdź inny zasilacz albo serwis komputerowy w okolicy który na poczekaniu podepnie Ci inny zasilacz. Miałem podobne objawy. Komp startował i nagle jakby ktoś odciął zasilanie i znów sam startował. Okazało się że zasilacz miał do du*y czas startu mimo że napięcia w normie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...