Skocz do zawartości

razer deatchadder chroma pęka


Recommended Posts

Witam, posiadam myszkę  razer deathadder chroma  od 3-4 miesięcy , dzisiaj zauważyłem że lewy przycisk myszy pęka, czy sklep przyjmie reklamację , czy nawet nie opłaca mi się pisać, dodam że myszka ani razu mi nie upadła, używałem jej delikatnie.

 

 

Tutaj zdjęcie.

 

www.imgur.com/DphGDGJ

Link to post
Share on other sites

Oddaj im produkt powołując się na ukrytą wadę - i na przyszłość kup normalny sprzęt a nie buble od razera... Polecam zowie, roccat, i mionixa. Razer ma super reklamy, mega wsparcie u profesjonalnych graczy (tylko dlatego że ich sponsoruje) i nic więcej.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

zgodzę się z Raxi sam byłem fanem razera, BYŁEM. Dlaczego? Dlatego że kupiłem kiedyś myszkę z Razera (abyssus) słaby sensor, (moja wina nie doczytałem w recenzjach że ten typ tak ma), zniszczyła się po roku (koło 240zł) teraz mam x-g500 geniusa juz 3 rok leci, myślę sobie, no tak pewnie pecha miałem że się tak szybko zniszczyła, kupiłem słuchawki razer kraken pół roku temu, już nie działają (lewa słuchawka) a że zgubiłem papiery to nie oddam ich na gwarancję, co do roccata (to samo co razer, płacisz za firmę)

Link to post
Share on other sites

Roccat Kone Pure Military PMW3310DH ten model jeszcze jest ok bo leci na jednym z najlepszych sensorów...

 

Co do zwrotu - jak najbardziej jeśli masz paragon tudzież fakturę. Powiedz, że się zawiodłeś bo mało grasz i pękło w uj. Żądasz zwrotu gotówki lub wymiany na towar wybrany przez Ciebie lub ewentualną dopłatę...

 

Z jakością teraz producenci idą w dół jak mogą CAL mam chyba 6 lat a nowe słuchawki po 2 tygodzniach potrafią się rozlatywać - tactic rage (nie moje takiego gówna  bym nie kupił )

 

Ewentualnie rozważ SS Rival - też lata na PWM 3310 DH

Edytowane przez RafiXll
Link to post
Share on other sites

wtedy razer jeszcze aż tak bardzo nie szczędził na materiałach... ogólnie produkty wyprodukowane do 2012 - 2013 nie były aż tak beznadziejne, teraz jakościowo są gorsze nawet od a4 tech....

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Do sklepu.

 

Oto odpowiedź:

 

Witam ponownie,

dziękuję za przesłane zdjęcia. Nie jest możliwością by przycisk od myszki pękł sam z siebie w taki sposób. Sam używam myszki Razer Mamba 4G o podobnej konstrukcji i nie ma możliwości by bez przyłożenia konkretnej siły przycisk pękł. Dla nas reklamacja jest bezpodstawna. 

Edytowane przez Szymon1325
Link to post
Share on other sites

Straszyłem nic to nie dało.

 

odpowiedź:

 

 

 

Gdyby urządzenie miało wadę konstrukcyjną to nie byłby Pan jedynym przypadkiem z taką reklamacją i z taką konkretnie wadą, a tak się składa, że nikt oprócz Pana takiego uszkodzenie nie miał i się z nami nie kontaktował. Uszkodzenie mechaniczne równa się odrzuceniem gwarancji/reklamacji, ponieważ żaden producent nie zgodzi się na naprawę urządzenia lub wymianę w takiej sytuacji.

Link to post
Share on other sites

W sumie to ciężko jest tutaj cokolwiek stwierdzić i zależy to tylko i wyłącznie od woli sklepu. Ciężko jest udowodnić że przycisk uległ uszkodzeniu przy normalnym użytkowaniu myszy. W prawdzie otrzymałeś produkt wolny od tego typu wad, aczkolwiek zdarzają się ukryte wady, bądź gorzej skonstruowane przyciski które po prostu padają w ten sposób.

 

Najlepszym rozwiązaniem będzie skontaktować się z supportem Razera i poinformować o zaistniałej sytuacji i napisać, że użytkowałeś mysz bardzo starannie, że dbałeś o nią i dodać jeszcze wzmiankę jak bardzo kochasz ich produkty, i bez owej myszy nie możesz obecnie normalnie funkcjonować w świecie graczy.

 

Wydaje mi się, że powinni wymienić na nową sztukę bez problemu :)

 

Zdaj relację co i jak poszło. :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...