Skocz do zawartości

Telefon 'chinczyk' za 1000-1500zł


Recommended Posts

Witam, mam pytanie odnośnie chińczyków. Xiaomi, Meizu czy Huawei ciekawe mają modele i z tego co czytałem zbierają naprawdę dobre opinie. Czy ktoś obeznany może polecić mi jakiś konkretny model? Przyglądałem się Huaweiowi Honor 6, czy będzie to dobry wybór?

 

Telefon służy mi głównie do dzwonienia, smsowania i oczywiście internetu. Czasem jakaś gierka. Ważna jest dla mnie bateria, aktualnie posiadam Moto G2 i bateria jest zbyt słaba bo mojego użytkowania. Ważny jest też dobry aparat. Poleci coś ktoś ? :)

Edytowane przez reteryty
Link to post
Share on other sites

ja ci polecę zte nubia z9/z9 mini/z9 max 

osobiście posiadam zte z9 mini od 2 miesięcy i muszę powiedzieć że jestem zadowolony nie ma tutaj przerostu mocy nad potrzebę telefon działa płynnie i nie ma z nim żadnych problemów 

dodatkowo posiada androida 5,0,1 oraz dość mocny aparat foto.

Jeśli zainteresowała cię moja propozycja i masz pytania co do tego telefonu napisz pw a odpowiem ci na pytania.

Edytowane przez sony21
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

A ktoś może wypowiedzieć się o Huawei P8 ?

A gdzie OneplusOne można kupić, bo jak pół roku temu kupowałem telefon to trzeba było mieć jakieś zaproszenie itp. nie bardzo ogarniam takie zabawy. Bo na allegro widzę 64GB od 1300-1999zł.

Edytowane przez reteryty
Link to post
Share on other sites

ponawiam pytanie odnośnie tego telefonu http://allegro.pl/smartfon-huawei-p8-lite-8x1-20ghz-16gb-13mpx-lte-i5509996254.html
ktoś może jest posiadaczem lub może coś o nim powiedzieć ? Podoba mi się wizualnie ten telefonik bardzo a i cena fajna, tylko martwi mnie ta bateria, czy wytrzyma cały dzień.

Edytowane przez reteryty
Link to post
Share on other sites

 

 

 http://allegro.pl/sm...5509996254.htmlktoś może jest posiadaczem lub może coś o nim powiedzieć ? Podoba mi się wizualnie ten telefonik bardzo a i cena fajna, tylko martwi mnie ta bateria, czy wytrzyma cały dzień.
Posiadaczem nie jestem ale miałem kilka razy w rękach i muszę powiedzieć że jest świetny. Bateria ten jeden dzień spokojnie wytrzyma. :)  
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

P8 lite ma akurat słaba baterię, co prawda można go kupić za 770zł ale ma słabe osiągi w benchmarkach. To sparawka tego procesora od Huawei. Zresztą tu masz reckę http://telchina.pl/recenzja-test-huawei-p8-lite-t19822.html

W tej cenie można kupic wydajniejszego chińczyka.

Chcesz z dobrą bateria to kup Bluboo X550 , bedziesz ładował co kilka dni.

Edytowane przez gramacz
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...