Skocz do zawartości

Smartfon do 700-800 złotych


Recommended Posts

Cześć,

szukam telefonu w cenie ww. Jestem młoda więc zależałoby mi na ładnym designie, dobrym przednim aparacie, stabilnej przeglądarce itd. Myślałam też nad LTE. Nie potrzebuję wersji dual sim. Zastanawiałam się nad LG G3s. lumią 640 i zenfonem 5. Ze względu na większą ilość aplikacji wolałabym androida, ale wp też kusi :). Co moglibyście mi polecić?

Dodam jeszcze że zależy mi na większym wyświetlaczu 4.5-5.0 i żeby był dobry (lubię oglądać filmy). Ważne są dla mnie multimedia.

Edytowane przez kalina1010
Link to post
Share on other sites

Jeśli zależy ci na dobrym przednim aparacie, ładnym designie - pierwsze na myśl przychodzą mi Lumie :)
735 - świetny przedni aparat, minusem jest brak diody oświetlającej, 4,7 calowy ekran AMOLED, do tego SnapDragon 400 + 1 GB Ramu zapewniają płynną pracę urządzenia
535 - gorszy aparat tylni, do tego wyświetlacz IPS, słabszy procesor, ale też lepsza cena
Obydwa urządzenia działają stabilnie i płynnie, przy 535 mogą się zdarzyć minimalne dłuższe czasy wyczekiwania na daną aplikację, ale tak ogólnie to jest w porządku. Ekran lepszy ma 735 Aparaty z frontu mają podobne, z korzyścią dla 735.
Gdybym miał się decydować wybrałbym 735 :)

Z tych co podałaś - Zenfone 5 robi gorsze zdjęcia z przodu niż wyżej wymienione Lumie, płynnością im dorównuje, ceną także.
G3S - podobnie jak Zenfone 5, wydajnościowo ok, lecz jeśli chodzi o twoje kryteria przegrywa z Lumiami.

Link to post
Share on other sites

LG G2-fajny smartfon, na minus brak slotu microSD, 5,2 cala ale jest mniejszy niż większość 5 calowych, bardzo dobry ekran, obydwa aparaty też, ja trafiłem używany za 700zł z gwarancją ponad rok w stanie idealnym, nic lepszego w tej cenie nie znajdziesz :)

Link to post
Share on other sites

Dzięki za propozycje ;) Na lumii 735 jest ie, prawda? Dobrze działa? Bo mam pewne uprzedzenia do explorera :)

Tak jest, bo Lumia pochodzi od Microsoftu, jednocześnie masz zapewnione podstawowe aplikacje typu przeglądarka itd.

Zawsze możesz ściągnąć zewnętrzną pzreglądarkę :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...