Skocz do zawartości

Sprzedam Go Pro Hero Jak nowe


Recommended Posts

Witam.

Do sprzedania Go Pro Hero używane dosłownie godzinę. O stanie kamerki nie ma co się rozpisywać ponieważ jest jak nowa i czeka w pudełku na przyszłego użytkownika. Posiadam wszystko to co było przy zakupie czyli wszystkie książeczki, naklejki Go Pro itp... Sprzedaje z bardzo prostego powodu muszę nabyć Go Pro 4 ponieważ okazało się, że muszę mieć Wi-Fi ponieważ po kablu nie jestem w stanie streamować na żywo do sieci. Zakupione w Media Markt w dniu: 9.07.2015. Chętnie bym oddał i chciał zwrotu pieniędzy ale jak twierdzi sprzedawca przy zakupie na miejscu nie przysługuje mi prawo do odstąpienia od umowy. Podane zdjęcie na aukcji jest zdjęciem z googla jeżeli ktoś będzie potrzebował zdjęć zapakowanej kamery Go Pro to oczywiście podeśle. Przy sprzedaży wysyłkowej proszę opłacać zamówienie po przez opcje PayU w celu ochrony kupującego jak i sprzedającego. Oczywiście istnieje możliwość odbioru osobistego w Bielsku Podlaskim.

 

Cena: 500zł + koszty wysyłki (około 20zł)

 

Link do aukcji allegro: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5541727717

Link to post
Share on other sites

Mi powiedział, że istnieje ale tylko w przypadku zakupu na odległość tzw. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość, a w przypadku zakupu na miejscu mówi mi, że mogę uzyskać bon na kwotę zakupu, a ja mam w d***ie jego bony. Nawet proponowałem, żeby mi te Go Pro wzięli w rozliczeniu a kupie Go Pro 4 ale się nie zgodzili i chyba nawet nie mieli na stanie w tym momencie. 

 

Edit: Powiedzieli mi, że w przypadku zamówienia towaru przez internet z opcją odbioru osobistego w markecie nie przysługuje mi prawo do odstąpienia ponieważ jak to oni powiedzieli: "to nie jest sprzedaż internetowa tylko rezerwacja w markecie" co nie podlega zwrotowi i jest to po prostu zakup na miejscu. 

 

Edit2: Po rozmowie na infolinii dowiedziałem się, że jednak mam prawo zwrotu... Ide walczyć do sklepu i zobaczymy co to da. Do wieczora aukcje zawieszam jak się nie uda zwrócić to wtedy wystawie ponownie. Przepraszam za kłopot.

Edytowane przez hedek666
Link to post
Share on other sites

Nie czaję połowy tematu.

1 zaproponował Ci bon - a ty się kłócisz że możesz dołożyć i kupić u nich Hero4... przecież to to samo.

 

Co do prawa i polityki Media Markt i innych to dwie różne sprawy - o dziwno NA KORZYŚĆ KUPUJĄCEGO.

 

Sklep to nie bazar - wiesz co kupujesz  i faktycznie prawo zwrotu przysługuje tylko i wyłącznie przy zakupie na odległość.

 

Polityka wielkich sieci pozwala jednak często na zwroty towaru - co mi osobiście się nie podoba - bo można u nich kupić sprzęt UŻYWANY.

 

Co do samych kamer - to jeżeli zależy Ci na wifi - to możemy się dogadać - mam Hero 3+ Black z toną osprzętu (oczywiście na gwarancji).

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...