Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cena komputera: około 4000zł(minimalnie można wyjść poza budżet z 200zł).

Części do komputera:

-cały komputer

-monitor 22 bez głośnikó

-klawiatura(około 100zł)

-mysz(około 100zł)obecnie używam 4tech x750 i jestem bardzo z niej zadowolony. Ważne aby myszka miała możliwość zmiane dpi

-podkładka(taka zwykła, tylko żeby nie była duża)

W tej cenie trudno będzie podkręcać ;)

Do nowego komputera będzie mi potrzebny nowy Windows. I teraz pytanie. Gdzie takiego Windowsa najlepiej kupić ? W sklepie np.: morele taki Windows 8.1 kosztuje 400 zł więc tak średnio :/ Co sądzicie o systemach z allegro? Czym mam się kierować przy zakupie Windowsa z allegro ?

Dzięki i pozdrawiam :D 

Link to post
Share on other sites

Intel Core i5-4460 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/

Razem 4055zł  +  kod na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa
 
Dokładnie, zestaw z możliwościami OC to już trochę inny budżet i bez kombinacji i obcinaniu na GPU by się nie obeszło.
 
Zestaw oparty o wydajny czterordzeniowy procesor, 8GB RAM o standardowym taktowaniu w dwóch kościach, płyta w formacie microatx cztery banki na pamięć, pełny układ audio oraz niezły komplet złącz, GTX 970 od MSI z w miarę kulturalnym układem chłodzenia, 1TB dysk na gry i dane, częściowo wyciszona obudowa Zalmana tj. pod front panelem kryje się specjalna gąbka wygłuszająca, trzy 120mm wentylatory w komplecie,filtry przeciwkurzowe, zasilacz z mocną linią +12V 408W i zapasem mocy, 22,5" monitor na matrycy AH-IPS, a także przyzwoite peryferia jaki podkładka pod mysz.
 

 

Do nowego komputera będzie mi potrzebny nowy Windows.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...