Skocz do zawartości

Nokia C5 czy Samsung I5800?


Recommended Posts

Witam i proszę o pomoc. Szukam dal siebie telefonu i zastanawiam się nad takimi modelami jak w temacie. Co ma posiadać telefon? Nie jestem wymagający chciałbym żeby miał duży dobry wyświetlacz, dźwięk z głośników w miarę dobry. Telefon miąłby służyć do podstawowych celów jaki do przeglądania zdjęć od czasu do czasu.Kusi mnie wzięcie telefonu z dotykowym ekranem dzisiaj pani w erze uruchomiła mi na moją prośbę tego samsunga i podobał mi się. Obawiam się jednak dotykowego wyświetlacza jak on się zachowuje zimową porą? Cena to tak do 700 zł czy może jednak warto dozbierać na coś lepszego, ale nie wiem czy do końca taki fon był by mi potrzebny.

Link to post
Share on other sites

Chodził mi też po głowie Samsung Wave s8500 ale doszedłem do wniosku że taki sprzęt jednak nie jest mi potrzebny.Podejrzewam ze nie wykorzystał bym połowu funkcji tego telefonu a wydać tyle kasy żeby telefon leżał na półce to też troche bez sensu. Zastanawiam się nad nokia e52 - podobno długo w niej trzyma bateria telefon fajny elegancki, nokia c5 i samsung i5800. Tak naprawdę zastanawiam się nad nokia e52 i samsungiem i5800.

Link to post
Share on other sites

Witam dla mnie dotykowe telefony to takie typowe dla kobiet,gdzie delikatnymi paluszkami dotykaaja ekranu. Co do wyboru telefonu juz komus radzilem na forum aby w tej cene badz podobnej szukal nokii e 52 a czemu bo to jedyny sensowny telefon ktory ma mocna baterie,ja laduje swoja co 12-13 dni przy czym pisze smsy i to nie malo. Telefon mocny ladnie wykonany swietnie dziala GPS .

Link to post
Share on other sites

lukaszbass a ja mam takie 2 pytania:

czy dla ciebie w telefonie istnieje tylko bateria ?? ( system nie ma zadnego znaczenia ?? )

i czy dla ciebie istnieje tylko firma nokia i nokia=dobry telefon?? sa tez inni producenci

nie odbieraj tego jako zlośliwość ale musisz tez patrzec na telefon z innej perspektywy

Link to post
Share on other sites

Chyba jednak wezmę nokie C5. Czytałem trochę opinii o niej i bateria też nie jest zła.

radzę wziąć nokie c5 albo podobne, bo dotykowy tel. na początku fajnie a później będziesz się tylko wkur.. sam mam 6730 i spisuje się bardzo dobrze.

właśnie tego się obawiam, i niby wszystko fajnie a poza tym cenowo ta nokia jest dla mnie bardziej przystępna.
Link to post
Share on other sites

Bateria to wazna rzecz ,co to za przyjemnosc cieszyc sie telefonem ktorego trzeba co dzien badz 2 dni ladowac? ,nie odbieram tego za zlosliwosc, poporstu w serwisie czesto mamy do naprawy welasnie marki samsung ,se, lg a nokii jest wlasnie najmniej to chyba o czyms swiadczy...

Link to post
Share on other sites

Z telefonami mam do czynienia hmm kilka ładnych lat. Posiadałem komórki ze wszystkimi jak na razie systemami operacyjnymi, no może BADA nie, ale się nim bawiłem.

Mam Samsunga i5700 i bateria przy rozsądnym użytkowaniu trzyma 4 dni...

W końcu to taki mini komputer. 800 MHz procesor, 256MB RAM, dotykowy wyświetlacz, no i system operacyjny oparty na Linuxie... To musi trochę prądu pobierać.

Link to post
Share on other sites

Hmm.. jeżeli ktoś chce coś z szybkim systemem to samsung I5800 będzie lux.Ale to dotyk nie mowie ze jest zły ale chyba brał bym e52, ładna ,cieniutka ,dobry aparat, możne symbian troszkę muli czasem ale to kwestia przyzwyczajeni.Miałem LG gt5400 ,bawiłem się I5700 , I5800 i muszę powiedzieć ze wyświetlacze są bardzo czułe i precyzyjne.Szybki i wielofunkcyjny system z przyszłością.Do sms to dotyk raczej średnio wygodna sprawa chyba ze ma wysuwana klawiaturę jak np.Nokia c6.Mam obecnie nokie 5530xm i do sms to ona raczej cienka jest baterie ma słabą lecz muzyka i aparat są zadowalające.No i symbian 5 edycji mi troszkę muli ale to raczej przez mody:DJa bym brał E52 bo C5 nic ciekawego nie wnosi:P

Link to post
Share on other sites

Osobiście posiadam już 5-6 dotykowca i nie zamieniłbym go na nic innego, a badziewia Nokia z Symbianem za nic nikomu bym nie polecił. Zamiast I5800 lepiej brać I5700, jest to starszy model a bardziej udany od następcy, przede wszystkim procesor i kilka innych rzeczy. Android jest teraz idealnym system, a możliwości personalizacji biją na łeb Symbiana czy Windows Mobile. Nie wiem jak jest z Badą, ale jest oparta o Linuxa więc nie może być źle.

 

Obecnie dotykowce gwarantują naprawdę porządne możliwości pisania smsów, rozmowy czy obsługi.

 

Lukaszbass, weź ty się człowieku stuknij w głowę, pierd.... głupoty jak mało która osobą, którą znam. Czy pisanie smsów jest dla Ciebie mottem przewodnim używania telefonów, ja osobiście wolę zadzwonić i porozmawiać z dziewczyną niż pisać SMS'y.

Link to post
Share on other sites

Osobiście posiadam już 5-6 dotykowca i nie zamieniłbym go na nic innego, a badziewia Nokia z Symbianem za nic nikomu bym nie polecił. Zamiast I5800 lepiej brać I5700, jest to starszy model a bardziej udany od następcy, przede wszystkim procesor i kilka innych rzeczy. Android jest teraz idealnym system, a możliwości personalizacji biją na łeb Symbiana czy Windows Mobile. Nie wiem jak jest z Badą, ale jest oparta o Linuxa więc nie może być źle.

 

Obecnie dotykowce gwarantują naprawdę porządne możliwości pisania smsów, rozmowy czy obsługi.

 

Lukaszbass, weź ty się człowieku stuknij w głowę, pierd.... głupoty jak mało która osobą, którą znam. Czy pisanie smsów jest dla Ciebie mottem przewodnim używania telefonów, ja osobiście wolę zadzwonić i porozmawiać z dziewczyną niż pisać SMS'y.

Chlopcze zastanow sie jakim tonem sie zwracasz do kogos to raz a dwa kazdy woli to co lubi.
Link to post
Share on other sites

to raczej takie zabaweczki niż telefony(nie żebym kogoś obraził), ale jak tu napisać sms, nie ma wyczuwalnego oporu jak to w klawiszach, kumpel miał dotykowego samsunga z windowsem, po połowie roku go sprzedał i kupił cos normalniejszego.

Kolega widział w akcji SWYPE na andridzie ?? Też byłęm podobnego zdania ale od kiedy mam samsunga I9000 to wszystkie wady dotykowego wyświetlacza przestały istnieć. Oczywiście jeśli ekran dotykowy to tylko pojemnościowy.
Link to post
Share on other sites

Chlopcze zastanow sie jakim tonem sie zwracasz do kogos to raz a dwa kazdy woli to co lubi.

Chłopca znajdź w swojej rodzinie, ja nie zamierzam dyskutować z analfabetą, który nawet nie umie pisać polskich znaków czy to stawiać przycinków.

 

JoHnNy08PL, polecam zainstalowanie klawiatury HTC Imei, jest naprawdę świetna i posiada obsługę polskich znaków.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...