Skocz do zawartości

Cyfra +, Polsat czy N


Recommended Posts

Co byście polecali?

Obecnie mam cyfrę bez HD umowa się kończy i trzeba coś wybrać.

W n jest teraz promo za 54zł- 13 kanałów HD do tego nFilm i nFilm 2 za 9,90 na 6miesięcy

I oczywiście turbo dekoder z 500gb HDD za 199,00

Jeden minus brak Polsatów, ale myślę że niedługo będą tak jak w cyfrze

Przeglądałem pobieżnie oferty cyfry i polsatu i wychodzi, że w N z HD jest najtaniej.

A może się mylę?

Link to post
Share on other sites

Ważne też na czym Ci zalezy. Mi np. bardzo opłaca się posiadanie C+, ze względu na mecze lig europejskich. Z drugiej strony na ence masz ligę mistrzów. Ciężka sprawa, ale jeżeli pakiet kanałów N Ci odpowiada, a do tego dobra cena, to możesz brać.

Link to post
Share on other sites

Witam!

Jeżeli chodzi o jakość obrazu i dźwięku to ja wybrałbym N no i dekoder mają niezły. Ja jestem użytkownikiem Cyfrowego Polsatu i chętnie bym go zamienił na N ale narzeczona chce mieć polsat i jakieś tam kanały, których nie ma na platformie N więc niejako jestem "zmuszony" do Cyfrowego Polastu.

Ale czego to się nie robi dla Ukochanej :hahaha::D:P

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

no już oglądam.

Ten turborekorder jest zarąbisty. Fajne menu, funkcje itp.

Pozostaje mi tylko zmienić swój konwerter z 2 na 4 wyjściowy.

Bo żeby można było nagrywać i oglądać różne kanał trzeba podłączyć 2 anteny do dekodera.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Siedziałem długo w tym temacie..i wybrałem cyfre. Tylko, że podpisałem umowę w świetnym momencie tzn. jak mieli kosmiczne promocje na początku tego roku. Dostałem pakiet z canalem i wszystkimi sportowymi oprócz "orange". Do tego w hd wszystko co możliwe i multiroom plus dekoder 500gb. Za wszystko na dwa tv płacę 59zł :/ Teraz doszły polsaty i canal gol, po prostu kosmos. Do tego jestem maniakiem sportu i kina w najwyższej jakości i to dostałem. Nie mam tylko hbo i orange. Enki nie znam, a polsat to złooooooo :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Zależy co lubisz, Polsat ma najlepszy stosunek ilosci kanalow do ceny, bo tam za 99zl dostaniesz wszystkie kanaly jakie tylko sa lacznie z HBO i dlatego Polsat wybiera najwiecej konsumentow (ponad 3mln abonentow). Poza tym teraz jest ciekawa promocja, w ramach której dostajesz dwa dekodery i pol roku gratis.

Cyfra nie jest zla, zwlaszcza po dojsciu Polsatow, ale potrafi klientow traktowac lekcewazaco, dajac im gorsza propozycje przedluzenia umowy niz maja nowi. N-ka swego czasu miala promocje wszystkich kanalow za 99zl, wiec tez nie bylo zle, ale z ich obsluga abonenta sa problemy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...