Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie, rok temu kupiłem sobie myszkę A4tech Bloody R8, czasami zdarzało mi się podłączać do ładowarki od telefonu żeby ją podładować trochę(5-10 min). Dzisiaj myszka przestała działać(choć wczoraj jeszcze wszystko było ok) i nie posiadam paragonu od niej aby dać na gwarancję, myślę że wina leży w akumulatorze który zakończył swój żywot, bo myszka nie świeci ani nie reaguje na nic, próbuje ją lądować, ale nic to nie daje. Dowiedziałem się, że myszka używa akumulatora 3.7V 600mah, znalazłem na allegro prawie taki sam http://allegro.pl/syma-x5c-akumulator-bateria-li-po-3-7v-600mah-dron-i5415857156.htmlbo nawet ma takie same podłączenie do "płyty głównej" w myszce i teraz pytanie czy problem leży w tym akumulatorze i czy warto spróbować wymienić na nowy? Tutaj na filmiku możecie zobaczyć jak to wygląda mniej więcej: https://youtu.be/3muvX2SKSJE?t=10m4s

Jak inaczej niż kupując nowy, mogę sprawdzić czy to wina akumulatora w tej myszce?

Link to post
Share on other sites

Jeszcze nie otwierałem myszki, bo chciałem spróbować dać na gwarancje, ale pewnie z tego i tak nic nie będzie. Wydaje mi się że to wina tego akumulatora bo nic się nie dzieje. Jak próbowałem ładować to gdy przystawiłem do ucha to było słychać takie lekkie buczenie, nie wiem czy coś to robi.

Link to post
Share on other sites

Mam problem z myszką w lenovo,z windows 8,1 kupiłem laptopa nowego w mediamarkt ok tydzień temu i od początku mam coś nie tak z myszą,działa normalnie wszystko ,ale gdy używam klawiatury np do przewijania strony na fb czy gdzieś to gdy chcę w tym momęcie użyć myszki to myszka tak jakby działa z sekundowym opóźnieniem,trzeba poczekać ok sekundy i dopiero wtedy można jej używać i tak za każdym razem,tak samo nie mogę grać w gry gdzie jednocześnie używa się myszki i klawiatury ,wtedy myszka jest jakoś "zablokowana",wiecie może co z tym zrobić ? ,nie chce ściągać żadnych nowych sterowników.Z góry dziękuje wszystkim za pomoc :_

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...