Skocz do zawartości

Civilization V na dwa kompy w domowej sieci lokalnej


Recommended Posts

zakupiłem oryginalną Civilization 5. Na początku należało ja zainstalować w płyty poprzez Steam oraz wpisać kod z pudełka. Gra i buczy.

 

Problem pojawił się przy próbie zagrania na dwa komputery w domowej sieci lokalnej. Nie mogę zalogować się jednocześnie na dwa konta Steam. Na drugim kompie zainstalowałem drugie konto Steam ale wpisując na nim kod z pudełka wyskakuje komunikat "ta gra została już aktywowana".

 

Aby zagrać w oryginalną Civilization 5 na dwie osoby (2 kompy) mam kupić dwie gry?

Proszę o pilną podpowiedź gdyż Mongołowie plądrują moje południowe ziemie.

 

Dodam jeszcze że na pudełku jest zaznaczone iż "do aktywacji gry wymagany jest internet oraz akceptacja umowy Steam".

 

Swoją drogą, gdy nie masz netu to ta gra nie jest Ci potrzebna. Co za czasy.

Link to post
Share on other sites

Czyli jak chcę z dzieckiem zagrać na dwa komputery to muszę 2 x 149zł wydać?

 

Jeśli to prawna to już wiem co zrobię. Niestety, nie mogę tego tu opisać ponieważ 2 pkt. regulaminu tego forum mówi:

 

"Niedopuszczalne jest propagowanie piractwa, chwalenie się nim, załączanie linków do miejsc, gdzie można pobrać cracki i podobne. Niedopuszczalne jest zadawanie pytań dotyczących pirackiej wersji gry, ... "

Link to post
Share on other sites

Dlatego lepiej używać gier z innych źródeł. Mnie najbardziej wkurzyło kiedy przez pomyłkę dostałem CS:CZ zamiast CS:S. Kupiłem Sourca i zarejestrowałem na koncie steam. CS:CZ postanowiłem sprzedać bo i tak nie będę grał no ale oczywiście nie ma możliwości wyrejestrowania produktu i musiałbym sprzedawać razem z kontem steam. Później durnie dziwią się, że ludzie wolą ściągać gry zamiast kupować oryginały.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...