Skocz do zawartości

Szkoła tańca w Nowym Sączu - co polecicie?


Recommended Posts

Hejka!!!

 

Tradycyjnie tak jak w temacie, jakie szkoły tańca polecicie w Nowym Sączu? Chciałbym się zapisać na taniec towarzyski, lecz nie wiem gdzie, i szukam opinii. Może jest ktoś kto uczęszcza do którejś ze szkół i może mi coś polecić, ponieważ jest kilka szkół, i ciężko zdecydować się na jedną :D. I tak przy okazji, czy na taki kurs można się zapisać bez partnerki, bo jak na razie jestem singlem :D, a szybko to się nie zmieni, a chciałbym kurs zacząć jeszcze w tym tygodniu :). Jeżeli można to jak to wygląda, co się dzieje w sytuacji, jak nie ma partnerki dla drugiej osoby? Z góry dziękuję za pomoc. :)

Link to post
Share on other sites

PANOWIE MAM PROBLEM? A właściwie kilka.

Najpowazniejszy

W TYM ROKU NIE SMAKUJĄ MI TRUSKAWKI!!!! 

 

Możecie poradzić?

Oraz taki mało istotny,

Dziś wstałem lewą nogą z łóżka i boli mnie głód w afryce. Czy to może mieć związek ze sobą?


Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA POMOC

Link to post
Share on other sites

Duchana lalka chyba troche za sztywna :D, co do truskawek to pewnie kupowales jakieś modyfikowane, nie bój się nie tobie jedmemu nie smakują :D. Przez to że wstałeś lewą nogą pewnie miałeś zły humor, dedykuję ze kupiles truskawki zrobiłeś obiad po czym go wywaliłes, przez co zmarnowales jedzenie które mogły dostać głodujące dzieci w afryce, więc przykro mi ale ma to związek, nie wstawaj już więcej lewą nogą bo cała populacja wyginie i wszystko przez twą lewą nogę.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Duchana lalka chyba troche za sztywna :D, co do truskawek to pewnie kupowales jakieś modyfikowane, nie bój się nie tobie jedmemu nie smakują :D. Przez to że wstałeś lewą nogą pewnie miałeś zły humor, dedykuję ze kupiles truskawki zrobiłeś obiad po czym go wywaliłes, przez co zmarnowales jedzenie które mogły dostać głodujące dzieci w afryce, więc przykro mi ale ma to związek, nie wstawaj już więcej lewą nogą bo cała populacja wyginie i wszystko przez twą lewą nogę.

 

Rozniosłeś system.

Edytowane przez luk4so
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...