Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. 

 

Co myślicie o tych chłodnicach? 

 

Znalazłem jakieś testy w necie i te chłodnice pod względem wydajności niczym nie ustępują znanym firmowym chłodnicą, a są sporo tansze.

 

Wiem że jakość wykonania pewnie nie ta, ale chłodnica i tak jest schowana w budzie i jej nie widać.

 

Zastanawiam się dokładnie nad tym modelem http://angela.pl/p5969,magicool-slim-420-mc.html  (jest ok 100zł tansza niż alpchacool)

Link to post
Share on other sites

Kupie jednak magicool g2 360 za 189 w wersji slim (27mm) w testach wypada podobnie jak wszystkie inne slimy.

 

Btw na sprzedaz mam XSPC ax240 stan bardzo dobry ( zależy mi na szybkiej sprzedaży więc cena 170zł)

Edytowane przez thcmaniac
Link to post
Share on other sites

Mam taką 240tkę od magicoola. Jakość wykonania jest tragiczna. Nie ma ograniczników chroniących przed wkręceniem śrub w finy, łączenia wyglądają jakby spawał ją ktoś po ciemku a lakier jest bardzo kiepskiej jakości. Polecam też ją dokładnie umyć jak wyjmiesz z pudełka. Z mojej (fabrycznie nowej) wylałem tyle śmieci i opiłków że można z tego ulepić ze dwie złączki. 

Link to post
Share on other sites

Kupiłem 360 w wersji g2 ponoć jakaś poprawiona. Powiem że jestem zaskoczony jakość wykonania podobnie jak mój alpchcool. Finy proste dobrze domalowana. Jedynie nie ma ogranicznika jak się wkręca śruby, ale trzeba uważać. Według testów wypada bardzo dobrze na tle konkurencji ( chłodnice slim) i jest ok 100zł tańsza. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z zakupu.

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Nie chcę specjalnie zakładać nowego tematu, więc napiszę tutaj. Kupiłem dla sprawdzenia chlodnicę Magicoola g2 140mm i zastanawia mnie czy w innych chłodnicach tak samo to wygląda w środku. Budowa chłodnicy wg. specyfikacji ma być miedź+ mosiądz, a z czego widzę w środku ma też aluminium https://zapodaj.net/d1eeb6d5fd339.jpg.html

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...