Skocz do zawartości

Recommended Posts

witam , zakupiłem nowego PC ze sklepu agito.pl , zinstalowalem nowiutki system windows 8.1 , poinstalowalem stery itp itd. Lecz mimo to gdy pobralem 2 pierwsze gry (League od Legends , Cs Go) zaczeły się problemy , podczas grania w lola mam od 110 do 30 klatek , skoki są ciągłe co bardzo utrudnia grę , lecz gdy sprawdzilem użycie klarty graficznej i jej temperature wunosiłó 0 % zużycia i 36 stopni. Podczas grania w CS:Go po okolo 5 minutach rozgrywki komputer tak jak by zrestartował się i sypneło mi coś w rodzaju artefaktu.. Nie mam pojecia co robić gdyż pc nie ma nawet 12h a już są z nim problemy , jestem dość zielony w tych sprawach więc za każdą rade i pomoc będe bardzo wdzięczny.

 

Link to post
Share on other sites

do karty graficzne tak , komputer był składany przy pomocy ludzi z tego froum ,zasilacz to corsair vs 450w , pricesor intel i5-4460 a płyta główna MSI H81M-p33 , zestaw pobiera od 277-312 Wat więc przy lini 12v gdzie am 408w zasilacz odpada :/ 

Link to post
Share on other sites

To ja składałem autorowi zestaw. Po włożeniu karty do mojego komputera pokazały się artefakty po paru minutach gry, więc moim zdaniem to jej wina. Póki co kolega siedzi na integrze i jest ok. Wyszło na to, że karta była fabrycznie uszkodzona.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...