Skocz do zawartości

Podświetlana klawiatura do gier za 150zł


Recommended Posts

Cześć! Zastanawiam się nad wyborem klawiatury do komputera. Zależy mi na płaskich klawiszach i podświetleniu całych klawiszy. Musi być przewodowa z wejściem USB. Cena do 150zł, max. mogę dać 200 - ani grosza więcej :sciana: W najlepszym przypadku niech będzie w sklepie ram.net lub saturion.pl

Link to post
Share on other sites

Polecam Microsoft SideWinder X4. Sam mam tą klawiaturę i muszę przyznać, że za tą cenę nie ma nic lepszego z podświetleniem. Jako ciekawostkę napiszę, że w tej klawiaturze można wcisnąć 26 klawiszy jednocześnie i się nie zablokuje:) Sprawdziłem i faktycznie działa. Skok klawiszy jest trochę większy niż w laptopach. Sam szukałem klawiatury podświetlanej z niskim skokiem klawiszy. Po przeczytaniu wielu recenzji wybrałem SideWinder X4, nie żałuję. Kupiłem nową za 140zł z wysyłką na allegro. Szkoda, że nie ma niebieskiego podświetlenia, ale czerwone też jest ładne. Dobre jest też to, że podświetlane są same klawisze, a nie przestrzeń pomiędzy nimi jak w X6. Jeśli masz jakieś pytania to pisz.

Link to post
Share on other sites

Czemu te wszystkie klawiatury (Microsoft i Razer) mają ten mały ENTER ;) nie umiem pisać na takiej klawiaturze, po prostu wciskam \ zamiast entera

Natomiast Logitech też u mnie odpada ze względu na obcięty lewy Shift. Może się wydawać że to szczegóły ale jednak bardzo przeszkadzają w pracy.

Do tego entera to może bym się przyzwyczaił ale krótki lewy shift dyskwalifikuje klawiaturę całkowicie.

Co do Omega Cassiopeia to przyznam się że używam jej teraz :D nie jest najgorzej. Ale jednak to nie to co stary Logitech UltraX. Skok klawiszy tragiczny trzeba celować w jego środek aby go wcisnąć. Wziąłem ją przypadkowo bo miała podświetlenie ale chyba długo już u mnie nie będzie gościła. Więc temat trzeba podtrzymać bo też rozglądam się za podświetlaną klawiaturą

Link to post
Share on other sites

Ja już się do mniejszego entera przyzwyczaiłem, bo dość często używam laptopa i musiałem się trochę też przestawić, ale małego shifta faktycznie bym nie mógł zdzierżyć. Jeśli chodzi o Microsoft X4 i X6 to trzeba się też przyzwyczaić do szerszej spacji, na początku to sprawia problem i zamiast polskich liter są spacje ;).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...