Skocz do zawartości

Ogólny problem z kompem :D


Recommended Posts

Witam piszę tego posta z powodu awarii mojego komputera.Chodzi o to że posiadam kartę geforce 9600gt oraz procesor amd athlon x2 6000+.Mianowicie posiadam zasilacz który ma 1 molexa (tak wiem że na dzisiejsze standarty to mało ale nie zarabiam jeszcze).Ten właśnie molex podpinam do przejściówki z jednego na 2 molexy ale problem polega na tym że nie ma 2 molexa który podpiąłbym na 2 część przejściówki.Wcześniej miałem taką sytuacje że podpięte miałem wszystko tak samo lecz przejściówka nagrzewała się do tego stopnia że w końcu się spaliła i musiałem wymienić.Po wymianie okazało się że po podłączeniu cały czas świeci się czerwona kontrolka (przy przycisku uruchomienia jest zielona i czerwona).Dodatkowo karta po kilku minutach nagrzewa się do tego stopnia że komputer się restartuje i jest black screen.Proszę o pomoc co zrobić w tej sytuacji i sorki za tyle do czytania ale ciężko pisać taki temat w skrócie.Proszę o szybką odpowiedź.Pozdrawiam :D

Link to post
Share on other sites

Okej tylko jak patrze na naklejkę z informacją o zasilaczu to nie wiem gdzie to jest napisane u góry dołu :D Wiem że jest 350W. :D


A i z tego co zauważyłem to zasialcz ma 2 molexy bo jeden do dysku jeszcze :D


Wydaje mi się że to ten http://allegro.pl/zasilacz-350w-atx-fortron-fsp350-60apn-85-cichy-i4959202178.html


Coś jeszcze potrzebne do analizy ???


Czy potrzebna ci jest nazwa płyty głównej jeśli tak to proszę :Gigabyte Technology Co., Ltd. GA-MA69VM-S2 (Socket M2)


Proszę odpowiedz w miarę szybko :D


Czy doczekam się odpowiedzi ?????Jeżeli nie masz wszystkich informacji jakie są potrzebne pisz.

Link to post
Share on other sites

Może nie podpinaj pod cd-rom zasilania, w sumie nie jest ci on ciągle potrzebny, być może było za duże obciążenie i zasilacz nie dawał rady, innym wyjściem jest kupienie nowego zasilacza, najlepiej jak byś miał możliwość pożyczyć od kogoś i zobaczyć czy nic się nie spaliło.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...