Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Siostra zmienia telefon i chciałbym się dowiedzieć który z tych telefonów byłby najlepszy: z1 compact, lg g2 czy galaxy s4, ewentualnie jakieś propozycje? telefon raczej do wszystkiego, jakieś zdjecia, okazjonalnie fb i inne duperelki.Telefon będę zamawiał z internetu, czy na allegro opłaca się kupować, telefony są dziwnie tanie ale np z1c na allegro jest w autoryzowanym sklepie sony za 999zł a juz w sklepie sony.pl za 1300zł czemu tak tanio?

Link to post
Share on other sites

W kolejności G2, Z1 compact, S4 chyba że wersja ze Snapdragonem 800 to wtedy przed compactem

Promocje zrobili dla zamawiających na allegro. No i widać że sie sprzedaje całkiem nieźle. Nic w tym dziwnego ani podejrzanego

Co do G2 to niech pamięta że nie ma wejścia na kartę sd

Link to post
Share on other sites

Jeżeli uda ci się znaleźć ciekawą ofertę S4 to gorąco polecam. Sam używam go od ok. roku i jestem bardzo zadowolony (tym bardziej po aktualizacji do 5.0 ). Ma bardzo ładny wyświetlacz , dobry aparat (lecz trzeba trzymać stabilnie telefon bo łatwo traci ostrość) nie najgorsze podzespoły (nawet w wersji z SnapDragonem 600 ) gwarantują doskonale działanie telefonu bez lagow a co do gier to już raczej najnowsze nie będą działać idealnie ale wątpię żeby Twoja siostra się tym przejęła . No i możesz zawsze wymienić baterie w razie potrzeby. Smartfon jest wygodny i przyjemny w użytkowaniu. Co do minusów to jak dla mnie bateria i wykonanie ponieważ boki łatwo się rysują ja to trochę olałem i mam zdarte boli ale zawsze można kupić obudowę wiec to nie jest problem.

Link to post
Share on other sites

Z tymi lagami na Snapie 600 to tak nie jest do końca i do doskonałości my brakuje choć da sue z tym ztć bo nie sa na tyle wielkke. Wiem bo korzystałem z niego ponad pół roku i ogólnie byłem zadowolony cboć właśnie czasami przylagował i bateria była słaba. Czasamj w przerażającym tempie spadała. Poza tym to ok :) ekran bjeczny

Jeśli na S6 sie zdecydujesz to na wersję I9506 ze snapem 800

Link to post
Share on other sites

Z1 Compact za tysiaka to świetny deal. Telefon nadal działa ładnie. G2 to podobna wydajność, ostrzejszy obraz (więcej pikseli), kolory chyba nieco gorsze (warto zobaczyć na żywo), bateria nieco lepsza. Ja bym go nie brał bo mi się średnio podoba ten design, ale ogólnie telefon świetny i niemal bez wad.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...