Skocz do zawartości

iPhone 4s kupno większego zamiennika baterii


Recommended Posts

Witam po przejściu na iOS 8.3 telefon dosłownie pożera mi baterię i teraz myślę nad jej wymianą i zastanawiam się czy zakup większych zamienników ma jakiś sens ? Czy są lepsze i czy telefon będzie działać na nich dłużej czy jest to zwyczajna naklejka żeby wydać na nie pieniądze. 

Link to post
Share on other sites

Zamienniki są zwykle gorszej jakości i nie warto się w to bawić ponieważ mogą wręcz powodować wybuchy, pożary itp. Najlepsze wyjście to kupno nowej, oryginalnej baterii i powrót do starszej wersji ios, 4s swoje lata już ma i nie radzi sobie już powoli z nowymi iosami

Link to post
Share on other sites

Nie ma co przesadzać, baterie takich bardziej znanych firm zamienników jak np blue star często różnią się od oryginałów tylko trwałością. Rzeczywista pojemność będzie taka sama/trochę wyższa. Wszystko zależy od różnicy w cenie, ale oryginalna bateria musi swoje kosztować. Wszystkie tanie oferty to w 99% podróbki.

Edytowane przez piterrrxd
Link to post
Share on other sites

 

 

oryginalnej baterii i powrót do starszej wersji ios

 

Niestety powrót do starszej wersji iOS(7.1.2) jest już niemożliwy ponieważ Apple przestał go wspierać, nie znam żadnego nieoficjalnego sposobu żeby go przywrócić więc, pozostaje mi tylko wymiana baterii.  

Link to post
Share on other sites

dentor, orientowałem się swego czasu w temacie baterii do iPhone'ów i jest to temat rzeka.

Znajomy w komisie twierdzi, że jako tako oryginału nie da się dostać ale ma świetne zamienniki o jakości oryginału.

W innym komisie zaś twierdzą, że oczywiście mają oryginały i mogą na miejscu wymienić.

espares24.com też twierdzą, że mają na stanie oryginały.

 

Dzwoniłem też swego czasu do Apple i wg konsultantki oryginałów nie ma, po prostu nie są sprzedawane.

 

Przyznam szczerze, że sam nie wiem, jak jest naprawdę, na pewno jednak odpuść sobie jakiekolwiek baterie, które to mają mieć większą pojemność przy identycznym rozmiarze. Nie istnieją takowe.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...