Skocz do zawartości

Monitor profesjonalne granie CS:GO!


Recommended Posts

Witam. Poszukuję monitora do profesjonalnego grania w cs:go. Musi mieć odświeżanie na poziomie co najmniej 120hz. Nie gram w inne gry, czasami obejrzę film (bardzo rzadko), oczywiście przeglądanie neta też wchodzi w grę ^^. Budżet to jakieś 1200 zł, oczywiście jeżeli będzie warto mogę zwiększyć do około 1700, ale musi być na prawdę różnica. Interesuje mnie xl2411z, co sądzicie? Lepiej dorzucić do czegoś lepszego czy wystarczy? 

Link to post
Share on other sites

Napisze ktoś czym różni się benq xl2411z od xl2430t?

 

Moglby ktos odpowiedziec na moje pytanie? Z tego co sie sam dowiedzialem te monitory roznia sie tylko designem i wejsciami, ale zeby doplacac do tego 400 zl jakos mnie nie korci.

Edytowane przez Ashey
Link to post
Share on other sites

to znaczy, że są osoby, które nie odczują różnicy pomiędzy monitorem nie-dla-idiotów, a monitorem specjalistycznym, a są takie, które bardzo wyraźnie odczują i to pomiędzy poszczególnymi modelami

nie pytaj mnie czy odczujesz/zauważysz/będzie lepiej bo nie jestem wróżbitą maciejem

 

technicznie trzydziestka jest bardziej zaawansowana i od jedenastki, a co z tego wynika dla ciebie to już twoja sprawa

Link to post
Share on other sites

O ile dobrze kojarzę xl2411z ma strasznie kiepski kontrast w trybie 120Hz, ogólnie jest monitorem słabym, i warto dołozyć do czegoś lepszego jesli serrio chcesz powaznie grac to kontrast jest równie wazny co ilość Hz.. Ale to już powinenes wiedziec najlepiej Ty skoro szukasz monitora do profesionalnego grania, zakładam ze ktops kto ogarnia gre jaką jest CS wie czego mu trzeba. Innymi słowy xl2411z to monitor dla dzieciaków co chca mieć 120Hz jak najmniejszym kosztem, jedyne co ten monitor ma miec to 120hz (tak wiem 144 ale i tak każdy gra na 120Hz). Z zasady nie oszczedza się na monitorze, jest jedną z najważniejszych rzeczy w kompie. To on pokazuje to co komputer chce pokazac i od niego zalezy jak dobrze to zrobi. 

Link to post
Share on other sites

Lepszy od tego BenQ do 1300zł bedzie LG24GM77. Lepsze kolori i wogóle, monitor do CS stworzony.

Lepsze kolory? Monitor stworzony do csa? Posiadasz ten monitor, ze tak go chwalisz?

 

PS. Skoro lg jest stworzony do csa, to dlaczego oficjalnymi monitorami wiekszosci (jak nie wszystkich) turniejow lanowych sa wlasnie monitory benq?

Link to post
Share on other sites

Gracze profesionalni grają na monitorach Benq, bo Benq ich sponsoruje. Tzn wiele teamów. VP między innymi, natomiast NiP sponsoruje EIZO i oni graja na EIZO mimo że te monitory sa kiepskie i wiele osób ich nie lubi. Najbardziej przez graczy na turniejach cenione sa Benq właśnie, często po zawodach LANowych które odbywają się na EIZO sa skargi na kiepskie monitory.

A co do LG jest on porównywalny do Benq xl2411z natomiast XL2430T będzie lepszy :) jeśli miałbym kupić xl2411z to pomyslał bym nad LG poważnie, lecz gdybym miał kase na XL2430T to wziałbym własnie tego.

Edytowane przez lokomisiek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...