Skocz do zawartości

Telefon z klawiaturą-300/350 zł


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez dawid0032,

Recommended Posts

Cześć :)

 

Piszę w imieniu mojego brata, który poszukuje bardzo prostego telefonu z klawiaturą do max. 300-350. Nie udało mi się go przekonać aby zainwestował i kupił smartfona.

 

A więc szuka czegoś w rodzaju takich telefonów jak (jeśli chodzi o wygląd)

- Samsung GT-S5610

- Nokia e55

 

Chodzi wybrać jak najlepszy, z jak najlepszą baterią, a ja sama nie wiem jak mu pomóc. 

Wiadomo, za tą cenę nie dostanie się cudów, ale on szuka czegoś dobrego w tej cenie. 

 

Co polecacie ?  ;)

Link to post
Share on other sites

Może jakiś BlackBerry?

Zapytałam się brata ale on powiedział, że woli klasyczny, prosty wygląd. Styl BlackBerry mu nie podchodzi. Gdyby on chciał smartfona to byłoby prościej :) ale uparł się na klasycznego nie dotykowego.

Edytowane przez Kornela95
Link to post
Share on other sites

Szczerze to bym uważał na te oferty bo albo jakieś podróby z chin albo nie wiadomo skąd. Chyba, że używany to mógłby trafić na coś pewniejszego z kraju.

Fajny model to 515. Naprawdę solidnie wykonany ('amelinowy' ;) ), aparat ma chyba lepszy niż e52 i jest to jeden z nowszych modeli.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Masz racje, te z zagranicy odpadają (50-60 zł koszt wysyłki + ponad 20 dni czekania). 

 

Fakt 515 jest ładniejsza, wygląda na nowocześniejszą od np. e52. Tylko, że nówka kosztuje ponad 500 zł, a brat jednak nie chce dać aż tyle pieniędzy za telefon z klawiaturą.

 

A co sądzicie o tych dwóch aukcjach ? Są "bezpieczne" ?

 

Tutaj 515 - nowa, z Gdańska, na 2 letniej gwarancji z papierami z Orange. 

 

http://allegro.pl/nokia-515-biala-nowa-zafoliowana-orange-gwar-i5476109945.html

 

 

A tutaj e52, z fakturą vat 23%, z Wrocławia i 2 letnią gwarancją:

 

http://allegro.pl/idealna-nokia-e52-pl-gwarancja-fv23-gratis-i5435768905.html

 

 

Rozumiem, że obie aukcje są ok ?  :)

Link to post
Share on other sites

No to widocznie mam pecha, bo żaden z 3 egzemplarzy jakie miałem w rękach nie działał sprawnie.


A wadliwość owszem, była związana z wszelakimi freezami i innymi podobnymi problemami, ale 2 na 3 egzemplarze jakie posiadałem miały HWID wskazujące na to, że są z poprawionej serii.


 

 

Fajny model to 515.

Popieram, szukałbym okazji na ten model.

Link to post
Share on other sites

Również posiadałem E52 i byłem w stu procentach zadowolony. Widocznie miałem szczęście z serią jaka mi się trafiła. Dzwoniła, SMSy pisała, muzykę odtwarzała. Do tego niesamowicie podobał mi się desing. Elegancki i bardzo smukły. Do dziś żałuje, że się jej pozbyłem.

Link to post
Share on other sites

Brat się jednak zdecydował na 515 i już zamówił z tej aukcji na all:

 

http://allegro.pl/nokia-515-lad-sl-pud-gw-bez-simlocka-i5477928101.html

 

Zamówił też przy okazji baterię z przesyłką za 50 zł :) bo nie wiadomo w jakim stanie jest ta w telefonie. 

 

Mam nadzieję, że wszystko z tym telefonem jest ok. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...