Skocz do zawartości

dragon age 2 - super trailer


Recommended Posts

a jaka to roznica ? jak dla mnie grunt by byla RPG bohater sie dobrze rozwijal i porzadnie siekal

 

czym sie rozni action role game od compute role game ? - w moich czasach intensywnego grania nie bylo takich udziwnien poprostu byla gra RPG i albo byla dobra albo nie dobra wiec wybacz ze sie pwenie glupio pytam ale chcialbym wiedziec

Link to post
Share on other sites

(...)

Najprościej rzecz ujmując.

 

W przypadku gier cRPG większy nacisk niż w aRPG kładzie się na:

 

 

[*:3ckknq8o]rozwój postaci;

[*:3ckknq8o]wszelakiej maści statystyki, i cyferki, oraz ich wpływa na możliwości głównego bohatera;

[*:3ckknq8o]taktykę podczas pojedynków;

[*:3ckknq8o]rozwój, i zależności pomiędzy głównym bohaterem, a NPC, które to nie sprowadzają się do prostych, i jednokrotnych wyborów.

Dwa zupełnie inne światy. Zestaw ze sobą Baldur's Gate II: Shadows of Amn, z Baldur's Gate: Dark Alliance.

 

W moim przypadku zdecydowanie wolałbym, aby Dragon Age II utrzymany był w tonie cRPG, ale niestety już wiemy, że czeka nas Mass Effect w "średniowieczu".

Link to post
Share on other sites

Pozerskie, przerośnięte, niepraktyczne bronie i zbroje. Ciosy z wyskoku i magia w wydaniu anime. Ciekawe co następne? Tzw. 'Pancerne Bikini'?

 

Pierwszy Dragon Age nie był pozbawiony wad, ale mimo wszystko spędziłem przy nim dziesiątki miłych chwil.

 

Drugiej części się po prostu boje. Jeśli ME2 wyznaczył nowe standardy i kierunek produkcji BioWare to ME3 i DA2 będą straszną kaszaną... no ale krytycy wiedzą lepiej. Oceny 90+ bez powodu jak przy SC2. Szkoda słów.

Link to post
Share on other sites

A czy my sami nie wymagamy coraz więcej?

Zgadzam się z @pejot_(ash). ME2 wyznacza nowe kierunki, lecz traci "charakter". :sciana:

SC2... Przesiąknięte kolorami (nie barwami) wielkie "G". Nie mylić z "GG", które winno otrzymać dodatkowe "G". (przypis autora).

@xpris, DA2 również może "leżeć" na sercu...

Sytuacja zaczyna przypominać użycie buldożera w natarciu na trawnik i jedną... Stokrotkę?

Rozwiązanie?

To MY dyktujmy warunki twórcom. Możemy.

Link to post
Share on other sites

To MY dyktujmy warunki twórcom. Możemy.

Warunki twórcom obecnie dyktują amerykańscy konsolowcy, którzy kupią wszystko co im się poda na tacy, byleby było proste. My, użytkownicy pecetów stanowimy jedynie mniejszość. Dopóki to się nie zmieni to możemy im skoczyć. Po prostu oleją PC.

 

Na szczęście istnieją jeszcze gry takie jak były kiedyś. Przykładem tego może być STALKER

Link to post
Share on other sites

@Evil_Genius. Bywam dość regularnie w NJ i Stanford University.

Kupują marketing. Lecz świadomość przewagi PC rośnie od... 6-u lat.

I właśnie marketing musi się z tym liczyć.

W styczniu będę w NY i Boston University na spotkaniu z testerem soft-u. Takie nasze "pierdoły" z zakresu astrofizyki.

Zapytam o statystykę.

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Pytaj, pytaj bo jak widzę gry typu MW2 to mnie krew zalewa:

 

PC: Kopia MW1 bez innowacji. Lagi są, gdzie dedyki?

 

Konsola: O, fajnie. Można pobiegać i postrzelać w głowy z autocelowaniem! Jestem PR0 bo komputer za mnie celuje muhahaha! Ale zabawa, nie strzelałem w niego i zginął...

 

Taki fps zaczyna sie troche mijać z celem. Jeżeli dla kogoś fajną zabawą jest ustrzelenie gościa w którego nie musimy celować bo komputer to zrobi to gratuluję gustu.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...