Skocz do zawartości

Komputer do starszych tytułów, max 2000zł, sama skrzynka.


Recommended Posts

Cześć Panowie i Panie!

Z racji tego że zestaw jest dla znajomego, i że nie mam za dużo czasu ostatnio, chce by był to dobrze złożony zestaw dlatego piszę tu.

Zestaw do gier które już wyszły. Nowe raczej w tym budżecie nie pójdą.Do rzeczy:

 

  • Zastosowanie komputera :Gry, głównie starsze(RPG,cRPG, FPS raczej nie),
  • Maksymalna kwota :2000 polskich złociszy (PLN'ów)
  • Których części potrzebuję :Sama skrzynka, bez napędu.
  • Czy będę podkręcać sprzęt? :Nie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model:Nie wiem dokładnie(najprawdopodobniej HD)
  • Specjalne wymagania :Konkretniej nic, cichy i chłodny na ile się da.
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) :Brak
  • Własna propozycja zestawu :Brak :(
  • Inne :Chciałem coś ogarniać na I5 4460, lecz nie wiem czy w tym budżecie to ma sens.
  • SSD raczej zbędny; bez systemu; mile widziane modularne okablowanie; buda mało bajerancka prosta, może być wszystko na mATX :)

 

W razie pytań służe szybką odpowiedzią.

 

-Tylko nowe części.

Edytowane przez szefuncio
Link to post
Share on other sites

Intel Core i5-4460 /3.2GHz, 6MB, LGA 1150, BOX/

Corsair VS 450W 80+ 120mm

Zalman ZM-T4 USB3.0 (micro ATX)

AsRock H81M-DGS /intel H81, LGA1150/

Seagate 1 TB 7200rpm 64MB cache SATA600 Barracuda

Sapphire Radeon R7 260X 2GB DDR5 128bit (1050/6000)

Crucial 4GB 1600MHz CL9 Ballistix

 

 

2017 zł +kody na darmowe złożenie i wysyłkę przy zakupie w esc.pl do wpisania w komentarzu do zamówienia: X98TY2AZ + dostawa

 

Tak to wygląda w zakładanym przez ciebie budżecie. Wyszedł dość wydajny zestaw, w niedalekiej przyszłości możesz dokupić kolejne 4GB Ramu.

 

Jak zawsze polecam się zastanowić nad używaną kartą graficzną zł jest o wiele wydajniejsza r9 270 w dodatku aż na 20 miesięcznej gwarancji, http://allegro.pl/amd-radeon-gigabyte-r9-270-oc-2gb-gddr5-256-pci-e-i5454553715.html

 

Na sprzęcie w sygnaturze poniżej gram w W3 na średnio-niskich ustawieniach z teksturami i szczegółami na high w Full HDw 30-45 FPS. To taki przykład wydajności twojego zestawu, w którym masz lepszy procesor ode mne.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...