Skocz do zawartości

Przedłużenie umowy. Jaki telefon wybrać?


Recommended Posts

Witam!!!

 

Ostatnio zadzownili do mnie z plusa, i dali mi taką ofertę, że za 72 zł brutto, mogę wybrać dane telefony, lecz nie wiem na co się zdecydować:

 

- Huawei P8 Dual Sim (130 zł dopłaty)

- Samsung A3 (90 zł dopłaty)

- Lg Spirit (4 zł dopłaty)

- HTC Desire 620. (130 zł dopłaty)

 

Jeszcze jak uważacie, opłaca się podpisywać umowę przez telefon, bo właśnie, taka oferta jest jeżeli się przedłuża umowę przez telefon, normalnie w punkcie sprzedaży bym musiał zapłacić o wiele więcej za te telefony. Chodzi, mi to głównie o bezpieczeństwo, może ktoś już przedłużał tak umowę i się coś wypowie na ten temat, czy nie ma żadnych problemów z płatnościami itp.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez kwakus18
Link to post
Share on other sites

Powiem Ci tak. Nie wiem co masz za te 72zł ale za 29zł w virgin jest teraz 5gb internetu, nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich. Telefon można kupić od kogoś kto przedłużył umowę. Dużo taniej niż w komisach albo w punktach typu plus, orange itp. Ja sie już z tego wyleczyłem choć czasemnsie zdarzają okazje.

 

Co do tych telefonów to wybierałbym pomiędzy Huaweiem a Spiritem ze wskazaniem na Huawei

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

No to troche kiepsko z tym internetem. Policz to. 43 zł różnicy na miesiąc+dopłata za telefon. Pewnie na 2 lata to popatrz. Za sam abonament zapłacisz za 2 lata 1032 więcej, nie wliczam w to oczywiście dopłaty za telefonTakiego spirita kupisz nówke za ok 500-550 zł na olx także za 2 lata będziesz ok 500 zł na plus jeśli wziąłbyś spirita z dopłatą 4zł, jeśli no Huawei to jeszcze więcej.

 

Dowiedz się tylko czy przypadkiem nie chcą Ci wcisnąć P8 Lite. Jest słabszy od zwykłego P8.
No to chyba oczywiste że lite przy tym abonamencie i dopłacie i w porównaniu z innymi telefonami. Nie trzeba się dowiadywać tylko trochę pomyślećLite to też bardzo dobry smartfon w swojej klasie. Bym miał coś kupować teraz w tym przedziale cenowym byłby to prawdopodobnie lite Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

Z tego co paczyłem, to wszystkie telefony modele huawei p8 od lite różnią się procesorem i tym zę lite ma 2Gb ramu, a reszta po 3 Gb ramu. Jak dla mnie 2Gb, to i tak sporo, a 3 Gb, to już bedzie cudo :). Procesor widziałem, że każdy ma 8 rdzeniowy, ale o innych taktowaniach :). Dziwi mnie to również że na mgsm.pl pokazują inne podzespoły a na stronie jeszcze inne, np. na stronie plusa jest Huawei DualSim Lite z 32 GB pamięci oraz 2 Gb ramu, a na mgsm, nie mam takiego modelu, tylko jest rozbity na P8 Lite, i P8 DualSim :D. Najbardziej sie tez tego obawiam, że przyślą mi nie ten model co chcę, chociaż i tak będę z nimi rozmawiał, przez to nie lubie rozmów przez telefon, bo nie widzę co dostaje :(.

Link to post
Share on other sites

Właśnie teraz dostałem wiadomość od gościa że ten telefon to jest Huawei P8 Lite LTE DualSim, jest on na stronie Plusa. W porównaniu do innych opłaca się go brać, czy leciec bardziej w Samsunga a może LG? Wiem, ze trochę jestme uporczywy, ale będę miał ten telefon przez 2 lata, a teraz mam Xperie J na któej się przejechałem, a następny wybór chcę mieć lepszy, taki aby był przyszłosciowy :D

Edytowane przez kwakus18
Link to post
Share on other sites

Moja dziewczyna niedawno kupiła Huaweia P7. Jest naprawdę zaskakująco dobry. Bardzo elegancko wygląda (nawet biały), bateria dość długo trzyma, jeżeli nie wymagasz od telefonu nie wiadomo czego to jest wręcz idealny.
Osobiście gdybym miał kupować smartfona z androidem to brałbym właśnie P8.


//Edit:
Dodam jeszcze, że osobiście nie toleruję innych telefonów niż czarne/srebrne a biały P7 według mnie jest ładniejszy niż czarny.

Edytowane przez Outlaw666
Link to post
Share on other sites

Właśnie ja też tylko czarne bo biały to nie mój styl :D Właśnie od telefonu to najbardziej oczekuje tego aby nie przycinal się, czy nagle mu brakowało pamięci, a także aby można było przenosic pliki z pamięci telefonu na kartę sd, bo w jotce tego nie mogę :(. Bebechy jak dla mnie maja przyzwoite, nawet aparat który chyba robi świetne zdjęcia :D, no i także chcę aby telefon nie miał problemu z otwieraniem stron w przegladarkach, bo aktualnie to strasznie ciężko u mnie chodzi przeglądarka :)

Gry to okazjonalnie, nie jakieś super wymagające od tego mam tablet, lecz takie ze tak powiem ciekawsze, z lepszą, ale nie pozwalającą oprawa graficzną :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...