Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć. Mam problem - otóz łącze sie z moim mointorem za pomocą kabla d-sub na przejsciowce dvi-i - vga na karcie ( nie uzywam hdmi bo mam zepsute wejscie w karcie graf.) - kupiłem przejsciowke dvi-i do hdmi i tutaj zaczął sie problem - po uruchomieniu komputera obraz sie wyswietla - z jedna roznica - jest niedostosowany do rozdzielczosci monitora..... za duzy generalnie - w prawym dolnym rogu powinna mignac cyferka a nie widac jej wgl i napis na srodku jest wyraznie większy, po chwili wyswietla sie standardowo wczytywanie systemu i towarzysząca mu animacja ,lecz w momencie gdy powinienem normalnie ujżec ekran logowania monitor staje sie czarny i pisze mi abym podłączył kabel do monitora..... tak jakby nagle go niewykrywalo.... obecnie mam rozdzielczosc 1920x1080 - zmniejszylem na 1280x1024 ale efekt ten sam - z tym ze na początku próbuje dac ta rozdzielczosc 1280 ale szybko przełącza na tą za dużą o której wspominalem.Ktoś wie o co może mu chodzić? Mi wydaje sie jakby coś z rozdzielczością było nie tak...
 

Siedze na widnows 7.Moja karta graf : Gigabyte gtx 970, monitor: LG 22MP55 (22MP55HQ-P)

Edytowane przez PoszukiwaczPL
Link to post
Share on other sites

Jeżeli na innej karcie działa a na Twojej nie no to nie masz co się sam oszukiwać i w niedługim czasie spodziewaj się że przy logowaniu będzie blue screen albo brak sterownika, " sterownik utracił sprawność" i takie różne, jeżeli grafika zintegrowana normalnie wyświetla to tym bardziej bym się skłaniał że to nei wina monitora czy przejściówki a po prostu grafiki. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...