Skocz do zawartości

Bardzo dziwny problem z karta sieciowa i systemem


Recommended Posts

Cześć. Niedawno odebralem swoj zestaw, ktory JUZ doprowadza mnie do stanu, gdzie autentycznie placze nad swoją bezradnoscia

Ale opisze wszystko od poczatku

Komputer skladal moj kolega, wszystko ok, zainstalowal windowsa, ale zapomnialem o karcie internetowej (o czym później)

Z laptopa ściagnalem instalke net framework 4 i sterownikow nvidii. Po zainstalowaniu frameworka konieczny był restart systemu, co zrobiłem, po czym przy ponownym wlaczaniu komputera wyskakiwal błąd rootmg... No to podjechalem do kolegi po pendrive z windowsem, pozyczylem karte sieciowa i odpalilem kompa. Ku mojemu zdziwieniu, bledu nie było! Po wpieciu ralink rt61 turbo i instalacji sterownikow do niego wszystko bylo ok, do czasu. Sciagnalem stery do nvidii, żeby wreszcie działały 2 monitory i przy sciaganiu innego programu predkosc spadla do 17,18,2 kb az wkoncu zerwalo połączenie z siecia. Wszedlem do menadżera urządzeń, i na karcie sieciowej była opcja "wlacz", no to kliknąłem. Menadzer sie zawiesil (brak odpowiedzi" to chciałem komputer zresetowac. Jednak on nie chciał się wyłączyć - stanął na "trwa zamykanie" na kilka minut i musiałem wylaczyc zasilacz. To samo na miejsce, gdy z instalki chce odinstalowac 2 raz sterowniki do karty sieciowej i je zainstalowac - nie można normalnie wylaczyc komputera. Co może być przyczyną tego wszystkiego? Bo ja już nie mam na to sił i mam ochotę to wszystko odesłać..

Mam nadzieję, że da się to zrozumieć

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...