Skocz do zawartości

Smartfon do 800zł(gry, aplikacje)


Recommended Posts

Zastanawiam się nad kupnem nowego telefonu, bo mój stary Galaxy Ace II trochę niedomaga, a ja nie znam się na tym sprzęcie, smartfon który mam to mój pierwszy więc proszę o pomoc :P

 

Przedział cenowy to 400-900 zł, najlepiej system android z racji tego że innych po prostu nie znam

 

Głównie będe go uzywał do aplikacji typu messenger/facebook i gier, chociaż nie nastawiam się na jakieś cuda, ważne żeby się nie zacinał jak mój obecny, dobrze by było jakby obsługiwał też dwie karty sim(jedna internetowa) chociaż nie jest to konieczne, macie jakieś telefony godne polecenia? :)

 

 

Link to post
Share on other sites

Powiedziałbym, że to całkiem udany system. Chodzi płynnie, chociaż niekoniecznie szybciej od Androida.  Problem zazwyczaj jest po stronie developerów aplikacji. Których albo nie ma, albo ich działanie jest co najmniej niepoważne.

Edytowane przez Rica1
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Najlepszym wyborem był by g2 który proponował rica, w to lg ja bym sie nie bawił skoro chcesz trochę wiecej kaski przeznaczyć wez coś co będzie dobrze działać, proponowany zenfone to też bardzo dobry sprzęt gł dlatego ze ma 2gb ram a i intel dobrze sie tam sprawuje, jedynie ramki są duże i nie podświetlane są klawisze. możesz też oblukać to http://allegro.pl/htc-desire-820-nowy-nieuzywany-szary-gwar-24-mce-i5460752142.html 820 udała sie htc z tym że masz większy wyświetlacz, ale parametry przyzwoite 2 gb ram i niezły głośnik.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Samsung Galaxy S3 LTE

 

 

Mam go teraz i jest naprawde warty uwagi szybkość kosmiczna wydajność w grach zaskakująco wysoka aparat dobry, super jest pod każdym względem i nie chwale tego telefonu bo go mam ale jest naprawde dobry.Mam go 1,5roku i ani razu mi się nie zacią.

 

 

Tu przykładowa aukcja  http://allegro.pl/samsung-galaxy-s3-4g-lte-nowy-i5373770973.html

 

Niekompetencja. Nowaj

Edytowane przez Nowaj
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Samsung Galaxy S3 LTE     Mam go teraz i jest naprawde warty uwagi szybkość kosmiczna wydajność w grach zaskakująco wysoka aparat dobry, super jest pod każdym względem i nie chwale tego telefonu bo go mam ale jest naprawde dobry.Mam go 1,5roku i ani razu mi się nie zacią.
Łaskawie nie wprowadzaj ludzi w błąd.S3 to muł nawet w wersji LTE, i bez custom romu tnie się na każdym kroku. Kosmiczna wydajność? To chyba twój 1 smartfon. Do tego to stary model bez wsparcia który aktualizacji już żadnej nie dostanie. 
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

IOS to inna bajka.

U nas nisko stoi tylko ze względu na cenę. By był w cenie androidów to podejrzewam że nie odstawałby zbytnio od androida

A windowsy są tanie a i tak mało kto je kupuje. Niestety. Sam się kiedyś wybuliłem za Lumie 800 bo miała być mega a wyszło jak wyszło. Czyli że za 5 dni była na allegro już do sprzedania

Zniechęcili ludzi beznadziejnym początkiem. Możliwe że przez to mają teraz taki mały udział w rynku

A poważnie zszarganą reputacje jest ciężko naprawić zwłaszcza jeśli ktoś za coś płaci.

Nie znam niezadowolonych użytkowników IOS. Za to tych co narzekali na windowsa znam całkiem sporo.

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites
Do do customów, warto zainstalować jakiś w tym Zenfonie? Nie wiąże sie to z ryzykiem uszkodzenia?

Nie wiem czy na Zenfony jakieś dopracowane custom romy w ogóle są. Trzeba poszukać na XDA albo forum,android. Ryzyka nie ma jak się wie co robi, albo robi się tak, jak napisał ktoś kto wiedział co robił.

 

Ja osobiście skakałem po romach od zawsze i nigdy nie miałem problemów z którymi sam z pomocą internetów sobie nie poradziłem.

Edytowane przez Rica1
Link to post
Share on other sites

Tak wychodzi z rankingów. Windows ma tylko 5% udziału w rynku a to trochę kiepsko. Producenci aplikacji też niezbyt się przykładają żeby robić aplikacje a jak już zrobią to część z nich to badziew. Niestety.

Masz używasz, czy wypowiadasz się czytając pierdoły w internecie?

Nie wiem czy na Zenfony jakieś dopracowane custom romy w ogóle są. Trzeba poszukać na XDA albo forum,android. Ryzyka nie ma jak się wie co robi, albo robi się tak, jak napisał ktoś kto wiedział co robił.

 

Ja osobiście skakałem po romach od zawsze i nigdy nie miałem problemów z którymi sam z pomocą internetów sobie nie poradziłem.

Custom roma praktycznie brak nikt nie bawi się intelem zbyt mała popularność, z tym że nie potrzeba 4.4.4 chodzi dobrze ostatnio znowu była aktualizacja no i dostępny jest już lolipop aczkolwiek jeszcze nie u nas.

IOS to inna bajka. U nas nisko stoi tylko ze względu na cenę. By był w cenie androidów to podejrzewam że nie odstawałby zbytnio od androida A windowsy są tanie a i tak mało kto je kupuje. Niestety. Sam się kiedyś wybuliłem za Lumie 800 bo miała być mega a wyszło jak wyszło. Czyli że za 5 dni była na allegro już do sprzedania Zniechęcili ludzi beznadziejnym początkiem. Możliwe że przez to mają teraz taki mały udział w rynku A poważnie zszarganą reputacje jest ciężko naprawić zwłaszcza jeśli ktoś za coś płaci. Nie znam niezadowolonych użytkowników IOS. Za to tych co narzekali na windowsa znam całkiem sporo.

Niezadowolonych z ios jest sporo większość to ci co robią jilbreake gdyż nie zadowala ich ograniczony system, aczkolwiek ios to najbardziej przemyślany system operacyjny w smartfonach choć czasem spierdzielony przez appla..

Link to post
Share on other sites
Masz używasz, czy wypowiadasz się czytając pierdoły w internecie?Custom roma praktycznie brak nikt nie bawi się intelem zbyt mała popularność, z tym że nie potrzeba 4.4.4 chodzi dobrze ostatnio znowu była aktualizacja no i dostępny jest już lolipop aczkolwiek jeszcze nie u nas.Niezadowolonych z ios jest sporo większość to ci co robią jilbreake gdyż nie zadowala ich ograniczony system, aczkolwiek ios to najbardziej przemyślany system operacyjny w smartfonach choć czasem spierdzielony przez appla..
Miałem, używałem, sprzedałem po 5 dniach i starałem sie zapomnieć

Większość z nich nie ma pojęcia że można coś takiego zrobić

Link to post
Share on other sites

Miałem, używałem, sprzedałem po 5 dniach i starałem sie zapomnieć

Większość z nich nie ma pojęcia że można coś takiego zrobić

Wręcz odwrotnie, pracowałem w ispocie i każdy użytkownik który kupił iphona za gotówkę w wolnej sprzedaży, czy np nabył go za granicą zdecydowanie dobrze wie co to jilbreak, wiec nie wypowiadaj się za wszystkich. No i własnie o to chodzi niby 5 dni miałeś i sprzedałeś czyli nic nie wiesz, rozumiem ze się nie spodobało zdarza sie natomiast to kwestia gustu. Jednym przydaje się mercedes innym golf 3 a inni zadowolą się podrasowanym garbusem..Takie życie. Więc opinia po 5 dniach użytkowania to żadna opinia.

Link to post
Share on other sites

Jeżeli nawet 5 dni za mało, to jedyne telefony jakie jesteśmy w stanie na tym forum polecać to własne...

Po 5 dniach użytkowania polecił bym jak 1 os wyżej s3 bo ok tygodnia działa ładnie nie zapycha sie problemy robią się później i tak samo jest w s4 i o dziwo w s5...co pokazuje ze nie hardware się liczy.

Link to post
Share on other sites

Gdyby Hardware się nie liczył, to Apple kupowałby u TSMC, a nie Samsunga.

 

Mam Galaxy S5 od grubo ponad 200. dni i "o dziwo" nie tnie. Mógłbyś powiedzieć z jakiej sieci i na jakim rom-ie masz swojego (bo przecież musisz mieć, by wystawić taką opinię)? Może coś doradzimy.

 

Edytowane przez blaven
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...