Skocz do zawartości

Nie znaleziono podpisanych sterowników urządzeń...


Recommended Posts

Witam, mam problem z instalacją Win7 - 64bit.

Mam płytę gigabyte b75-d3v (płytki [cd] ze sterownikami nie mam).

Problem polega na tym, że chciałem sformatować komputer i  gdy już miałem zaczynać już formatować wyskoczył mi błąd o włożeniu nośnika z sterownikami, a później błąd "Nie znaleziono podpisanych sterowników urządzeń...".

Ściągałem sterowniki ze strony producenta, to nie pomogło. Przestawiałem w biosie tryb kontrolera sata, ani na ide ani na ahcl nie działa. Wyłączenie emulacji ata tez nie pomogło. Zresetowanie ustawień biosu także. Próbowałem z Pendriva zainstalować windowsa, ale w ogóle nie chciało mi włączyć menu instalacji.

Nie wiem co robić. Może te sterowniki ze strony gigabyte są nie poprawne, gdyż one mi w ogóle nie działają.

Przeszukałem googla i nie znalazłem rozwiązania, Wszędzie rozwiązaniem są te sterowniki, a dokladnie instalacja, wiec u mnie na 99% będzie to samo, lecz właśnie te sterowniki sa nie poprawne.

 

Proszę o pomoc, z góry dziękuje oraz Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Może wyłącz wymóg podpisania sterowników. Wtedy uda się je zainstalować tudzież nie będzie tego błędu przy formacie. Też nie mogłem zainstalować sterowników, bo nie były podpisane. Odpowiedź jak chyba będzie tutaj http://windows7forum.pl/jak-obejsc-podpisy-cyfrowe-rozwiazany-4274-t. W windows 8 można zrobić to chyba prościej. Nie wiem czy to pomoże. Jak coś poszukaj w google jeszcze jak wyłączyć wymóg podpisania sterów.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...