Skocz do zawartości

Czy jest to wykonalne???


Recommended Posts

Spoko :)  Zrobiłem po koleji: usunąłem te dwa plastiki na sockecie przy wejściu na procesor raczej dobrze to zrobiłem po xeon wchodzi bez problemu i też niczego nie uszkodziłem bo teraz jade na swoim pentiumie.

potem zabrałem się na naklejenie adaptera (zdjęcie niżej dobrze nakleiłem?).

No i dogranie mikrokodu i tu też takie pytanie wgrałem ze strony genius gotowy bios z mikrokodami i spr. rewizje płyty i wgrałem go przez Q-Flash i wszystko powino się uruchamiać a tu wkładam xeona dopasowany idealnie i komputer rusza ale nie słychać sygnałku uruchamiającego sięprocesora.

 

W czym problem? :cry:

 

 

 

http://img15.staticclassifieds.com/images_tablicapl/259259341_5_1000x700_intel-xeon-x5460-3-lata-gwarancji-313ghz-12mb-4rdzenie-podkarpackie.jpg


Pójdzie raczej bez problemu http://www.delidded.com/lga-771-to-775-adapter/3/#gigabyteRobisz taki mod pierwszy raz? Jeśli masz pytania wal śmiało, robiłem już to ze 3 czy 4 razy na różnych płytach.

a modyfikowałeś na płycie gigabyte i czym dogrywałeś te mirkokody lub gotowy bios?

Edytowane przez BunnyTHX
Link to post
Share on other sites

Gotowy bios wygrałem. A resetowałeś bios po wgraniu mikrokodow? Wyjmij baterię na kilka minut.

nie pomyslalem o tym warto spróbować napisze później co i jak z tym resetowaniem.

Dzięki stary wyjęcie bateri po wgraniu gotowego biosa zadziałało super wszystko działa sprawdziłem cpu-z wykrywa prawidłowo i system menadzer też wykrywa ok.Jeszcze raz dzieki.

Dzięki ziomkowi który doradził co zrobić w mojej sytuacji TEAMAT MOŻNA ZAMKNĄĆ.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...