Skocz do zawartości

HD7850 i I3 4170


Recommended Posts

Witam ...miałem x4 955BE i ta karte .Zamieniłem na i3 4170 i w grach  przybyło mi 15-20 klatek,wiec oki jestem zadowolony ale problem  w 3dmarku....Na fire strike mam teraz więcej o 100 punktów  niż na  x4 955 :( Teraz mam 4043(ok???),dlaczego?skoro w grach jest 20 klatek więcej? może i bym olał tego 3 dmarka ale chodzi o to ze  chciałem podkrecic karte(Saphire Trixx)bo słyszałem ,ze ten proc nie  będzie jej ograniczał(chyba ,ze zle słyszałem?) ale jakbym nie podkręcił,910/1200 a nawet1210/1490 to  w tym 3 demarku  jest tak samo :( Płyte główna mam AsRocka Z87 Pro3 ,czy jest możliwość ze tam cos namieszałem?bo się trochę bawiłem...czy jest jakas opcja ,ze ona blokuje  ...nie wiem karte?

Link to post
Share on other sites

Niby się zgadza,z 860 dałem na 970 I np Wot podskoczyly mi o 5~6.Dałem,tak z ciekawości czy to działa,na 1250 I mnie wywaliło. Więc będę powoli zwiekszal i zobaczymy, faktycznie dam sobie luz z 3D...tylko czy proc wpełni wykorzysta karte?I czy jest możliwość zamieszania w 

biosie ze zablokuje tą kartę? 

Edytowane przez peppard
Link to post
Share on other sites

Lipa ;( na razie krece GPU Clock i z 860 na 1045 chodzi  stabilnie,klatek w grze mam(tak mi się wydaje) z 5 więcej ale na tym chole...3dmarku Graphics Score taki sam wynik.....Jak dam na 1055 po pol godzinie grania mi wywala,wiec to chyba max ...krecic teraz powoli memory clock???czy dac trochę większe napiecie i dalej gpu clock....A procek I3 4170 chyba nie można krecie.....słyszałem ze nie które może się udac delikatnie  ale  na płycie głownej nigdzie  nie mogę znaleźć..F1 2014  z 78/62 klatek po podkręceniu z 860 na 1045.... 82/64  :(Myslałem ze przyrost będzie wiekszy

Edytowane przez peppard
Link to post
Share on other sites

Lipa ;( na razie krece GPU Clock i z 860 na 1045 chodzi  stabilnie,klatek w grze mam(tak mi się wydaje) z 5 więcej ale na tym chole...3dmarku Graphics Score taki sam wynik.....Jak dam na 1055 po pol godzinie grania mi wywala,wiec to chyba max ...krecic teraz powoli memory clock???czy dac trochę większe napiecie i dalej gpu clock....A procek I3 4170 chyba nie można krecie.....słyszałem ze nie które może się udac delikatnie  ale  na płycie głownej nigdzie  nie mogę znaleźć..F1 2014  z 78/62 klatek po podkręceniu z 860 na 1045.... 82/64  :(Myslałem ze przyrost będzie wiekszy

 

Nie ma co martwić się wynikiem, ważniejsze jest to że w grach jest więcej FPS ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...