Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nie doczytałem. Myślałem do 5 cali

Czyli alpha też odpada jak i reszta bo Z3 ma 5,2. S5 najbliżej bo 5,1

No ale niech zdecyduje autor bo może akurat przypasują:)

Czekamy jeszcze na Ravira aż wyskoczy z Lumiami :P

 

Edytowane przez dawid0032
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

 

Myślałem do 5 calj

Haha, chciałem być taki dokładny, a wychodzi na to, że sam nie doczytałem..

 

Równo 5 cali to ciężko coś znaleźć.. Tylko teraz nie wiemy,  w którą stronę Autor chce "przegiąć", mniej czy więcej jak 5" ;)

Link to post
Share on other sites

S5 spokojnie na allegro albo na olx :) nawet taniej niż 1300 juz widziałem

Z3 już też widywałem na olx ale rzadko więc może być problem. Jak nie Z3 to Z2 bo sie bardzo niewiele różnią, a niektórzy twierdzą nawet że Z2 jest lepsza. Nową za tyle spokojnie kupisz

Napisz coś więcej do czego będziesz używać itp według wzoru. Link jest kilka postów wyżej

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

  • budżet jakim dysponujesz 1300 zł

gdzie i jak zamierzasz dokonać zakupu sklep, allegro

wolisz nówkę czy może być używany nówka

preferowany rozmiar wyświetlacza 5 cali może być 5,1 cala 5,2 też :)

preferowany system mobilny Android

do czego będziesz używać urządzenia Wszystko po trochu ;) najbardziej dzwonienie/sms, internet, poczta

najważniejsze wymagania ŻEBY SIĘ NIE ZACINAŁ :P

Link to post
Share on other sites

Albo S5 :)Z tych wymienionych żaden sie nie będzie zacinał

Jest jeszcze jedna opcja:) choć wcale nie gorsza :) nawet byś trochę zaoszczędził

LG G2 :) 5.2 cala. Świetny telefon :)

 

Edytowane przez dawid0032
Link to post
Share on other sites

M4 aqua kosztuje około 1300 zł aktualnie. Na kanale testhub jest recenzja i lekkie porównanie z Z3 :) raczej bym go nie kupił

Nie ma dużych różnic. Są to delikatne różnice których na pewno nie zauważysz przy twoim użytkowaniu :)

W Z3 bardziej podobają mi sie boczne ramki które są zaokrąglone i lepiej leży w dłoni ale to mały szczególik. Jest jeszcze kilka różnic ale już dokładnie nie pamiętam jakie. Musisz poszukać jakieś artykuły ale ja bym nie dopłacał do Z3 bo procesor ten sam, ram tyle samo, erkan i aparat ten sam. Ponoć były jakieś ulepszenia w tych 2 ostatnich kwestiach ale nie duże :)

 

Jest też fajne porównanie Z2 i S5 na testhub

Na plus S5 moim zdaniem ekran i aparat

Link to post
Share on other sites

Jeszcze mam kilka pytanek :-) lepie wziąć wersje białą czy czarna Z2? (Niby na czarnym więcej widać zarysowań :-P może niech uzytkownicy Z2 się wypowiedzą czy bardzo plecki sie rysują był bym wdzięczny :-). I gdzie najlepiej kupić tą Z2 w sklepach chodzą po 1599zl da rade ją kupić gdzies za 1300-1350zl? I czy warto dokupywać stację dokująca? I jakiś pokrowiec? :-) pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedzi :-)

Edytowane przez danio21b
Link to post
Share on other sites

Patrz na allegro od osób prywatnych z przedłużenia umowy itp. Warto kupić stację, żeby niezużyci zaślepek. Pokrowiec też ważna sprawa, najlepiej kup pokrowiec i szkło hartowane na tył i przód, wtedy unikniesz zarysowania. Co do koloru to już sprawa indywidualna wybierz to co Ci się bardziej podoba. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...