Skocz do zawartości

Kiano Slim Tab 8 Pro i 340 zł w kieszeni czy Lenovo Yoga 2 ?


Recommended Posts

Dzień dobry,


Zdecydowałem się na zakup tabletu, bo szkoda mi desktopowego kompa i monitora do przeglądania internetu i odsłuchiwania muzyki. No i chciałbym to robić w pozycji leżącej.


Ma umożliwiać słuchanie muzyki na zewnętrznych głośnikach (wieża) - rozumiem, że każdy tablet ma wyjście słuchawkowe i ono to umożliwia, tak?


Podobnie obejrzeć filmiki, ale nie flimy, np. na YTube.


Jednocześnie, bez żadnych zawieszań, bez spowalniania chciałbym móc sprawdzić pocztę i odpisać na maile, wejść na jakieś forum i, ewentualnie, coś tam napisać.


Nie będę go używał poza domem (łóżkiem), nie chcę nim dzwonić ani esemesować.


Gdyby miał możliwość zrobienia zdjęcia, w miarę dobrego (pamiątkowego), to byłoby OK.


Biorę pod uwagę te dwa:


http://www.x-kom.pl/...8-1-office.html



http://allegro.pl/nowy-lenovo-yoga-2-tablet-851f-32gb-wifi-win8-i5353131401.html


 


Różnica w cenie to 340 złotych. Procesor taki sam,  obu pamięci po tyle samo, ekrany tej samej wielkości, ale:


 


Yoga -  ekran 10 punktowy w rozdz. 1920x1200, bateria 6400, wyższa rozdzielczość kamer,głośniki stereo:-),


Kiano -              5                               1200x 800,              4200, niższa                                   ,             mono 


 


Czy te różnice warte są tych 340 złotych?


Odczuję różnicę pomiędzy ekranem 10 a 5 punktowym?


Zauważę różnicę w rozdzielczości?


Bateria praktycznie nie ma znaczenia, bo mam gniazdko przy łóżku :-).


 


A może ktoś miał do czynienie z oboma?


Edytowane przez uppersilesian
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...