Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dobra dawid bez cisnien nie ogarnalem a czesto slysze w radiu jak to reklamują, mam ten sklep ale najblizej 20km od domu, takze zostaje opcja zamowienia ;) Biore go :D


Zamówiłem, do tego zamówić takie najprostrze etui? w gratisie jest folia, chodzi mi o to czy moge taka zwykłe tanie etui kupić czy tu też są jakieś warunki itp ;)
http://allegro.pl/etui-guma-zel-s-line-lg-g2-mini-d620-folia-rysik-i4833000214.html

Link to post
Share on other sites

 

 

czy tu też są jakieś warunki i

W dużym uproszczeniu - im droższe etui, tym lepsze. Dobrze byłoby poszukać szkła na ekran (wg mnie wystarczy takie za 10PLN, mam takie na swoim SGS5, na Xperii Z3 mam Benksa za 60 i IMO to tańsze nawet lepsze, tylko rogi gorsze) oraz etui z firm Nillkin/Spigen/Ringke.

Link to post
Share on other sites

Powiem Ci, że dokładnie się nie orientuje, gdyż case'y na swoje telefony zamawiam z Chin za grosze. Ten Nillkin faktycznie szału nie robi - to jedyny dostępny model na Twój telefon?

Dobrą firmą jest też Puro, używałem na iPhone 4S i 5 i byłem zadowolony.

Link to post
Share on other sites

No właśnie widzę, że tylko taki model jest na g2mini, z kolei z Puro są tylko etui na ramię. Nie lepiej zamiast tego nillkina, kupić zwykłe tanie ale pełne etui? np. takie jak wrzucałem wyżej.


Zamówiłem, przesyłka przyszła, telefon przypadł do gustu, dzięki za porady panowie ;) Temat można zamknąć

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...