Skocz do zawartości

Obecne karty graficzne za 3-6 miesięcy


Recommended Posts

Witam wszystkich!

 

Przeszukiwałem internet w poszukiwaniu informacji lecz niczego konkretnego bądź też satysfakcjonującego mnie nie znalazłem.

Otóż mam pytanie związane z kartami graficznymi i ich cenami po około 3-6 miesiącach.

 

Z racji premiery najnowszego Wiedźmina zacząłem się interesować cenami zestawów komputerowych zauważyłem, że proponowana karta graficzna nvidia gtx 970 4GB kosztuje około 1600złotych!

Szczerze nie chciało mi się w to absolutnie wierzyć co do takich abstrakcyjnych cen....

 

Do rzeczy... Czy istnieje szansa, że owa Nvidia Gtx 970 4GB stanieje w przeciągu 3-6 miesięcy do choć troszkę rozsądniejszej ceny?

 

Pozdrawiam

Edytowane przez longerov
Link to post
Share on other sites

To tak jakbyś pytał górala o pogodę: "Jak niz wejdzie na wyz,a wyz na niz to byndzie pogoda albo dysc"

wszystko w temacie, nie jesteśmy ci wstanie podać pogody jaka będzie za X miesięcy bo na to wpływa DUŻO czynników, to samo ceną karty, no chyba że wróci z serwisu kula użytkowanika pumias  ;)

Link to post
Share on other sites

Tak na marginesie-pamiętam jak X lat temu spaliła się jakaś fabryka produkująca pamięci na Tajwanie (?)-w przeciągu tygodnia czy dwóch ceny ramu osiągnęły co najmniej dwukrotną wartość niż przed pożarem..

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tak na marginesie-pamiętam jak X lat temu spaliła się jakaś fabryka produkująca pamięci na Tajwanie (?)-w przeciągu tygodnia czy dwóch ceny ramu osiągnęły co najmniej dwukrotną wartość niż przed pożarem..

I do dziś nie wróciły do poziomu sprzed pożaru.

Link to post
Share on other sites

Na chwilę obecną nie opłaca się kupować dorgich kart. Lepiej kupić takiego gtx 960. A dlaczego ? Zobaczcie ludzie kupili gtx 770 i co. Zieloni tak sobie pograli że w wiedźminie gtx 960 (znacznie słabszy jeśli chodzi o specyfikację) jest szybszy od gtx 770. Taki sam los spotka gtx 970 za rok lub dwa.

Link to post
Share on other sites

Na chwilę obecną nie opłaca się kupować dorgich kart. Lepiej kupić takiego gtx 960. A dlaczego ? Zobaczcie ludzie kupili gtx 770 i co. Zieloni tak sobie pograli że w wiedźminie gtx 960 (znacznie słabszy jeśli chodzi o specyfikację) jest szybszy od gtx 770. Taki sam los spotka gtx 970 za rok lub dwa.

Tyle że za rok lub dwa połowa użytkowników gtx970 pozbędzie się go :) 

Link to post
Share on other sites

Na chwilę obecną nie opłaca się kupować dorgich kart. 

Idąc tym tokiem rozumowania nigdy nic się nie opłaca kupować bo zaraz wyjdzie coś tańszego/mniej prądożernego/wydajniejszego itd-takie czekanie to błędne koło bo możesz na łożu śmierci stwierdzić że w sumie to ...jeszcze można poczekać i nie ma co modernizować ;) nomen omen w tej konkretnej sytuacji miałbyś rację  8-)

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...