Skocz do zawartości

Zasilacz do gtx 780ti/980


Recommended Posts

Witam

 

Jaki polecacie cichy zasilacz do gtx 980 ? Narazie jeszcze posiadam 780ti ale napewno ją wymieniam na 980 więc pod nią chciałbym zasilacz. Napewno główna cecha to że musi być cichy i cena gdzieś do 500zł max i czy 650 w starczy ? Miałem zasilacz corsaira cx750 i piszczał... więc go zgłosiłem do sklepu dostałem nówkę, która również piszczała i tak do 3 razy sztuka, gdzie w końcu zwrócili mi pieniądze. Nie chce więc się tak od nowa bawić. 

Link to post
Share on other sites

XFX BLACK EDITION XTR 650W
CORSAIR RM650 650W
Oba zasilacze na wysokim poziomie z dobrymi bebechami. Ale korsarz ten model i ta moc , to jeden z najcichszych zasilaczy na rynku , nie będziesz go słyszał. W tej cenie nie znajdziesz nic cichszego. Chyba że enramx ale o słabszej mocy/.

Link to post
Share on other sites

Czytałem że w tym korsarzu rm 650 są strasznie sztywne kable ,a w pięcie ich do płyty głównej to mordęga bo strasznie ciężko wchodzą, poza tym miałem już corsaira wcześniej innego i piszczał tak jak pisałem wyżej więc nie mam zaufania zbytniego do nich pomimo że polecany jest ten konkretny zasilacz. Co myślicie o tych :

 

 BE QUIET POWER ZONE 650W

Evga supernova G1 650W

Ewentualnie jestem w stanie trochę dopłacić do evga supernova 750w g2 bo jest w komputroniku za 519 i chyba był tutaj kiedyś na forum polecany, ale ktoś mógłby napisać czy to dobry wybór, jeśli chodzi o ciszę, awaryjność, moc itd.

Link to post
Share on other sites
BE QUIET POWER ZONE 650W Evga supernova G1 650W

  cena/jakość nie idze w parze. 

 

 

Ewentualnie jestem w stanie trochę dopłacić do evga supernova 750w g2 bo jest w komputroniku za 519

To był by dobry strzał avarage noise 40 d/BA lekko słyszalne z bliska akceptowalne.

Tak będzie niższy poziom dBA po za tym 10lat gwarancji daje do myślenia. I bardzo dobre bebchy takie jak w (superflower-seasonic). W pełni modularny. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...