Skocz do zawartości

Recommended Posts

 

 

Czy wy naprawdę myślita, że to jakakolwiek różnica? Nie licząc gimba kloca? Wszystko pochodzi z chin i jemu podobnych i tylko naklejkami się różnią. A tak to z chin wszystko idzie.
 

 

 

no i co w związku z tym , że z chin ? tak samo jak każdy TV i smartfon i laptop a jednak się różnią

jedna ma lepsze chłodzenie, a druga mniejsze gabaryty a trzecia świeci i pogrywa cewkami...

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites
Czy wy naprawdę myślita, że to jakakolwiek różnica?

Oczywiscie ze jest róznica . Choćby w kulturze pracy chłodzenia .

 

 

klocóch

 

http://www.komputronik.pl/product/267790/Elektronika/Sprz%C4%99t_komputerowy/MSI_GeForce_GTX_970_4GB_GAMING_100ME_kupon_na_gry_Wied%C5%BAmin_3_Batman_Arkham_Knight.html

The best of the best of the best :P

Edytowane przez dam111111
Link to post
Share on other sites

Ja polecam Zotac amd omega core edition. Sztuka kręci się jak szalona. Temperatury bardzo niskie. Chłodzenie wykonane z aluminium a nie tandetnego plastiku i ma back plate. Karta się nie wygina w slocie pci-e . Poza tym masz PCB z modelu gtx 980.

Link to post
Share on other sites

Czytam i czytam i czytam (zapętlić) i dalej nie mogę ogarnąć.
Niby zotac i galax to najlepsze modele. Z tym, że cena galaxa praktycznie już pod gtx 980 się podpina.

msi to najczęściej wybierany model w Polszy to też najbardziej zachwalany - ciekawi mnie czy już ogarnęli problem z wentylatorami

jeszcze evega jest zacna tak mi się przypomniało i z tego co wyczytałem na zagranicznych forach evega>msi

co tam jeszcze mamy asus strix - cały z metalu i w sumie tyle mogę powiedzieć

Ciekawi mnie czy ktoś ma inno3d albo galaxa i mógłby coś o tym opowiedzieć.
No i zastanawia mnie gigabyte najbardziej... Cena nie jest jakaś wysoka jak za 970. Niby wszystko super na połowie polskich forów odradzają zakup go, a na zagranicznych odwrotnie. On jest aż tak strasznie głośny? bo to jest praktycznie jedyny powód dyskwalifikowania tej karty jaki można znaleźć. Zastanawia mnie jak się gigabyte zachowuje w fractal r5 define, bo niby głośny, ale z drugiej strony chłodny.

Edytowane przez ziut3k
Link to post
Share on other sites

z gigabyte się zgadzam, że teraz cena fajna, ale karty pójdą w dół i nie ma co się oszukiwać, bo jak wyjdą nowe modele to ostro przetasują rynek jak kolega wyżej napisał. Giguś gigusiem, a ja dalej nie wiem który model ^^

 

EDIT: palit jet stream z tego co wiem nie jest fajną kartą, paru użytkowników ją chwali, no ale to w końcu gtx 970, a brak porównania z innymi modelami robi dużo

Edytowane przez ziut3k
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...