Skocz do zawartości

Co to są za procesy w menadżerze ?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez artur04c,

Recommended Posts

Witam, od pewnego czasu gdy przeglądam np. wioche pl i widzę jakiś filmik czy coś innego otwieram to w następnej karcie i cały czas przeglądam główną stronę i po czasie słyszę dźwięk z głośników/ słuchawek. Dźwięk przypomina jak by koś do mnie przyjechał pod dom z bassem, ale dziwniejsze jest to, że potem usłyszałem dziwne sapanie, jak by ktoś dyszał. Myślałem, że jakiś film się włączył czy reklama, ale nic z tych rzeczy. Trzeci raz już takie coś mam. Ten dźwięk nie jest normalny tylko cichszy i muszę wziąć głośniej żeby to usłyszeć. Trwa kilka sekund. Również kojarzy mi się to, jak z kolegą rozmawiałem przez skype i on włączył u siebie muzykę to podobne efekty byly, ale głośniejsze, a tutaj jest wyciszone. W menadżerze zobaczyłem jakieś dziwne procesy, ale nie wiem od czego one są... Wiem, może sie to dla Was wydawać dziwne, ale naprawdę tak sie dzieje :D

 

http://www89.zippyshare.com/thumb/p3pMyLZG/file.html

Edytowane przez artur04c
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dobrze pc przeskanowny. nie ma wirusów/robaków. Był spokój, do dzisiaj. znów wbijam na wioche.pl przeglądam i słyszę znów coś i to było cicho, wziąłem głośniej i słyszałem jak ktoś rozmawiał jakimś innym językiem, chyba to był angielski, słyszałem również jak dzwoni telefon stacjonarny, dźwięki te przyponały jakby jakieś biur lub infolinię. Nie wiem o co chodzi i jak coś nic nie brałem :D i nie biorę :D

Link to post
Share on other sites

Ściągnij FRST64. Uruchom i wykonaj skan. Teraz tak, program wykona skan i utworzy dwa pliki jeśli nie chcesz ujawniać swoich danych komputera możesz tego nie wysyłać chociaż wtedy nie pomogę lub po prostu wysłać mi na PW jeśli nie chcesz żeby widziały to osoby trzecie. Zawsze możesz  zrobić reinstalacje przeglądarki ale pierw dokładnie ją usuwając i zainstalować adblocka jeśli nie masz bo może coś jest związane ze stroną.

Link to post
Share on other sites

Skan wykonałem, raporty wysłane na PW ;)

Co do przeglądarek czyściłem je ccleanerem i na chrome mam zainstalowane adblockera i adblockera + ;)

 

wcześniejsze głosy to była jakaś muzyka w tle i jakieś sapanie :D,

a wczoraj to był hałas, głosy ludzi, dzwoniący tel, tak jakby jakieś biuro.

 

ps. nie miałem włączonego żadnego filmu, muzyki itp i te dźwięki są lepiej słyszalne jak wezmę dość sporo głośniej, a że jestem przeważnie na słuchawkach to wychwyciłem właśnie te dziwne dźwięki  ;)

Edytowane przez artur04c
Link to post
Share on other sites

Problemem tutaj są twoje przewody. Musisz sobie załatwić przewód ekranowany żeby nie łapał zakłóceń na linii bo najwidoczniej masz gdzieś przebicie i łapiesz dodatkowy sygnał. Tak też ma ten sam problem tylko u mnie jest to problem raczej jedynie gdy nic nie gra(trzeszczenie).

Edytowane przez Xeinaemm
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...